ثبت شرکت در شهریار

جون 07

ثبت شرکت در شهریار

ثبت شرکت در شهریار

شهرستان شهریار در غرب استان تهران واقع می باشد و دارای آب و هوای پاک و وجود درختان و فضای سبزی که دارد به این دلیل حتی لقب آن را ریه استان تهران هم می گویند. این شهرستان یکی از دوازدهمین شهرهای پر جمعیت در ایران می باشد و طبق سرشماری بالغ بر بیش از 744 هزار نفر حمعیت دارد

.

از نظر کسب و کار در این شهرستان موجب شده مهاجران بسیاری را به خود جذب کند. بیشتر مردمان آن در باغ ها و مراتع خود خارج از شهر به امور کشاورزی، دامداری و .. مشغول می باشند که علاوه بر آن این شهر دارای شرکت ها و شهرک های صنعتی و کارگاه های زیادی می باشد و ثبت شرکت های بسیاری را از آن خود کرده است که این حسن موجب شده تا مهاجران بسیاری رو در این دهه اخیر به خود جذب کرده است.

شهرستان شهریار از یک بخش، ۷ شهر، ۶ دهستان، و حدود ۴۰ روستا و شهرک مسکونی تشکیل شده است. که من جمله از اسامی شهرها: شهریار - اندیشه - باغستان - فردوسیه - وحیدیه - صباشهر – شاهدشهر را می توان نام برد.

در این شهرستان که بیش از 744 هزار نفر جمعیت دارد،می توان جهت ایجاد تولید و اشتغال به عنوان یکی از خواسته‌های مهم به شمار آورد که در این راستا ایجاد شهرک‌های صنعتی و کارخانه ها در شهریار می‌تواند کمک شایانی به ایجاد اشتغال و در آمدزایی داشته باشد.

اولین قدم در اشتغال زایی و کار آفرینی در ایجاد شغل باید پایه آن را براساس اطلاعات قانونی و سایر مواردی که نیازمند یکسری اطلاعات و آگاهی های لازم است دانست و در این راستا در این مقاله ما شما را به ایجاد یک کسب و کار امن و آسوده همراهی می کنیم تا بتوانید یک کار آفرینی آسوده و امن و راحتی را تجربه کنید.

قبل از هر چیز شما نیاز به یک مکان و جایگاه برای فعالیت تخصص خود دارید و برای اینکه بتوانید یک شرکت داشته باشید نیاز هست که حتما ثبت شرکت در شهریار را اعمال نمایید تا در موارد قانونی دچار مشکلاتی نشوید. شما می توانید با به ثبت رساندن شرکت خود از مزایا و فایده های بیشماری بهره مند شوید که در جهت پیشرفت روز افزون شما کمک شایانی را می نماید.

مزایایی که می تواند داشته باشد از این جمله می باشد:

در صورت ثبت شرکت در شهریار شما می توانید در مناقصات شرکت نموده و امتیازاتی را برای خود به دست بیاورید.

می توانید شرکت خود را از هر عوامل مشکل زایی بیمه کنید بیمه آتش سوزی و.. .

کسب اعتبار و اطمینان از سوی مردم که بتوانند شرکت شما را بشناسند.

و همچنین کسب اعتبار از سوی ارگان های دولتی

و... .

فرآیند ثبت شرکت در شهریار

برای ثبت شرکت در شهریار نخست می بایست اطلاعات کامل و جامعی در زمینه ثبت شرکت کسب نمایید که اولا مهمترین آنها در زمینه چگونگی فرآیند اداری ثبت شرکت در شهریار می باشد و سپس اطلاعات آگاهی های مهم در زمینه نوع شرکت خود که می خواهیم انتخاب کنیم می باشد که باید از بین هفت نوع شرکت معرفی شده در قانون تجارت ایران (ثبت شرکت سهامی خاص در شهریار، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهریار، ثبت شرکت تعاونی ، تضامنی ، ثبت شرکت مختلط سهامی ، ثبت شرکت مختلط غیرسهامی و نسبی) با توجه به امتیازات و امکاناتی که در اختیار ما قرار می دهد به انتخاب یکی از این شرکت ها بپردازیم. سپس به انتخاب یک نام مناسب برای شرکت می پردازیم.

قواعد نام گذاری در ثبت شرکت در شهریار

متقاضی تعیین نام باید یکی از سهامداران یا موسسین یا وکیل رسمی دادگستری باشد.

از بکارگیری اسامی و اصطلاحات بیگانه در نام شرکت یا موسسه خـودداری نمایید.

اسامی را انتخاب نمایید که مشهور نباشد تا باعث فریب افکار عمومی شود.

اسامی که بر خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه و مذهبی می باشد قابل تأیید و ثبت نیستند.

نامهای تائید شده قابل انتقال به غیر نمی باشند.

مدارک ضروری برای ثبت شرکت:

الف- فتوکپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضا و بازرسین که می بایست در محضر اسناد رسمی یا دادگستری با اصل آن برابری کند.

ب- دریافت گواهی نامه تشخیص هویت از پلیس+10 یا پست یا آگاهی و یا نهاد مربوطه در شهر تان

ج- اساسنامه،اظهارنامه تایید شده توسط وبسایت سازمان محترم ثبت شرکت ها که توسط متقاضی امضا می گردد و در نهایت کلیه مدارک به موسسه حقوقی تکسفیر باز می گردد و با توجه به خدماتی در شهر شما ارائه می دهیم و هزینه ای که پرداخت شده است ثبت شرکت شما به سهولت انجام می پذیرد.

در شهرستان شهریار فارق التحصیلان رشته های خاص و سرمایه گذاران می توانند در تاسیس شرکت با هم همکاری نموده و درجهت رشد جامعه قدم برداریم تا رشد بیکاری را در کشور و شهر خود کاهش دهیم.

موسسه حقوقی تکسفیر در راستای خدمت رسانی به مردم در جهت در اختیار گذاشتن تجربیات و پاسخ به سوالات مربوط به ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و تغییرات شرکت و اینکه دادن اطلاعات کامل به شما عزیزان می باشد و میتوانید جهت کسب و کار جدید تمام مراحل اجرایی را کارشناسان و وکلای ما بسپارید.

پیروز باشید و پایدار.

بازدید 371 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 17 خرداد 1397 ساعت 11:04
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image