ثبت شرکت در شادگان

سپتامبر 08

ثبت شرکت در شادگان

ثبت شرکت در شادگان

یکی از شهرهایی که دارای نخلستان های بسیاری در پیرامون خود دارد در استان خوزستان واقع است که این شهر متاسفانه به دلیل بیکاری کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی به طور چشمگیری کاهش یافته است که می باید در جهت جبران این مشکل چاره ای اندیشید و معضل بیکار یرا در شهر کاهش داد. ما در ادامه به چگونگی ثبت شرکت در شادگان می پردازیم با ما همراه باشید.

با ساختن مراکز علمی و فرهنگی در سطح شهر می توان تحصیل کرده گان بیشتری را در جامعه تربیت نمود تا با توجه به رشته تحصیلی و یا تخصص و حرفه ای که دارند بتوانند کارآفرینی برای خودو دیگران ایجاد کنند و خیلی از افراد جویای کار را به کار بگیرند تا معضلات اقتصادی و بیکاری در سطح شهر کاهش یابد.

همچنین برای ثبت شرکت می بایست افراد سرمایه گذار با مشارکت نمودن خود در کنار متخصصین سهمی از سود شرکت را از ان خود نمایند تا تولیدات داخلی کشور افزایش یابد و مردم از جنس ایرانی استفاده کنند تا تحت حمایت همگان گردیم. تالاب شادگان با دارا بودن ظرفیت‌های بی شمار سرمایه‌گذاری، همچنان در مسیر تعالی قدم برمی‌دارد.

این شهر دارای دو دانشگاه به نام‌های دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور می‌باشد. که سالانه دانشجویان بسیاری تحصیل می کنند.

پایه اقتصاد مردم شادگان بر کشاورزی استوار است که از محصولات عمده کشاورزی در شهر شادگان برنج، گندم و خرما می باشد و همچنین مردم شهر شادگان در بخش تولیدات دامی مانند لبنیات نیز مشغول می باشند.

شما می توانید در حوزه های بسیاری ثبت شرکت نمایید مانند ثبت شرکت مهندسی، ثبت شرکت گردشگری، ثبت شرکت تجهیزات پزشکی، ثبت شرکت حمل و نقل و ....

جهت فعالیت های مرتبط با تجهیزات پزشکی، انجام امور مربوط به تجهیزات پزشکی به شرح ذیل می باشد:

1.تولید وسایل و تجهیزات پزشکی

2.واردات وسایل و تجهیزات پزشکی

3.صادرات وسایل و تجهیزات پزشکی

4.توزیع و عرضه وسایل و تجهیزات پزشکی

5.ارائه خدمات پس از فروش در حوزه وسایل و تجهیزات پزشکی

6.ارائه خدمات مشاوره و تجهیز وسایل و تجهیزات پزشکی به موسسسات پزشکی

7.ارائه خدمات کنترل کیفی تجهیزات پزشکی

8.ارائه خدمات پس از فروش در قالب ضوابط شرکت های ثالث ارائه دهنده خدمات

9.ارائه خدمات مشاوره فنی تجهیزات پزشکی

10.ارائه خدمات ممیزی و ارزیابی

جهت اقدام برای تاسیس شرکت تجهیزات پزشکی،دریافت مجوز از مراجع ذی صلاح مورد نیاز است. اداره کل تجهیزات پزشکی به علت ارتباط مستقیم این تجهیزات با سلامت کاربران، صدور مجوز برای تجهیزات پزشکی را لازم و ضروری دانسته است.

انواع شرکت های تجاری در شادگان

ثبت شرکت سهامی خاص در شادگان

ثبت شرکت سهامی عام در شادگان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شادگان

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت مختلط سهمی و مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شادگان

شرکت های با مسئولیت محدود از حداقل دو نفر شریک بالای 18سال تشکیل می گردد که موضوع فعالیت آنها بازرگانی است حتی اگر به فعالیت های بازرگانی نپردازند. میزان سرمایه انتخابی نیز در این قالب ثبتی نمی تواند از 1.000.000 ریال (یک میلیون ریال) کمتر باشد. در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و شرکا به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در شادگان

شرکت های سهامی خاص به عنوان شرکت های بازرگانی شناخته می شوند. میزان سرمایه در این قالب ثبتی به هرمیزان که باشد می بایست 35درصد از آن را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایید و 65درصد مابقی سرمایه در تعهد سهامداران با قی می ماند. تعداد اعضایء شرکت سهامی خاص 5 نفر می باشد. که 3 نفرآنها عضو هیئت مدیره و 2 نفر باقی مانده به عنوان بازرسین اصلی و علی البدل انتخاب می گردند.

مدارک لازم جهت تأسیس و ثبت شرکت در شادگان

1.2 نسخه اظهارنامه

2.2 نسخه اساسنامه

3. 2 نسخه صورت جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین

4. 2 نسخه صورت جلسه‌ی هیأت مدیره (‌تعداد مدیران، حداقل پنج نفر می باشد.)

5.آگهی دعوت مجمع مؤسسین در روزنامه‌ی تعیین شده

6.فتوکپی شناسنامه‌ی مدیران (‌در مورد اشخاص حقوقی، ارائه‌ی برگ نمایندگی، الزامی است.)

7.گواهی بانک مبنی بر واریز 35 درصد سرمایه‌ی شرکت

8.ارائه‌ی مجوز یا موافقت اصولی یا مجوز از مراجع ذیصلاح در صورت نیاز

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

02632401712

09125934724

بازدید 205 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:23
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image