ثبت شرکت در سوسنگرد

سپتامبر 08

ثبت شرکت در سوسنگرد

ثبت شرکت در سوسنگرد

یکی از امور اقتصادی و اجتماعی در ایجاد شغل و اشتغالزایی ثبت شرکت است که برای رسیدن به اهداف و داشتن یک شرکت با سابقه طولانی برای خود نیاز هست که در مرحله اول پایه های ایجاد و بنا را محکم قرار دهید که این پایه ها چیزی نیست جز ثبت شرکت. سوسنگرد شهری از شهرهای استان خوزستان است که در شمال غربی اهواز قرار گرفته است. و جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر جمعیت دارد.

دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شهر سوسنگرد که سالیانه دانشجویان بسیاری از این دانشگاه ها فارغ التحصیل گشته اند. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه صنعتی شهدای هویزه که یکی از دانشگاه‌های دولتی استان خوزستان است می باشد که در سوسنگرد واقع شده است.

اکنون این دانشگاه دارای دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی برق،الکترونیک دانشجو است که در سال های آینده تعداد رشته های آن افزایش می یابد. که فارغ التحصیلان می توانند برای کارآفرینی در ایجاد شغل برای خود اقدام کنند. دانشجویان مهندسی می توانند ثبت شرکت مهندسی نمایند و از مزایایی که ثبت شرکت در اختیار می گذارد برای توسعه بیشتر شرکت مهندسی خود به کار بگیرند.

نحوه ثبت شرکت مهندسی در سوسنگرد

همان طور که از نام آن پیداست، شرکت مهندسی به شرکتی می گویند که حوزه فعالیت آن ها در زمینه ی کار مهندسی می باشد. در واقع موضوع فعالیت یک شرکت نشان دهنده ی این است که شرکت مورد نظر دارای چه اهدافی است، پس از اینکه موضوع فعالیت تعیین شد مهمترین بخش اسم گذاری برای شرکت می باشد که آن اسم نمایانگر نوع و هدف شرکت است.

اگر می خواهید که نام کلمه "مهندسی"قبل از نام انتخاب شده قرار بگیرد و شرط استفاده از آن این است که می بایست یک نفر مدرک مهندسی داشته باشد تا بتواند در ابتدای نام کلمه مهندسی را اضافه نماید.

و نکات دیگر از چگونگی استفاده از کلمه ی مهندسین در انتخاب نام این است که باید بیشتر از یک نفر اشخاص دارای مدک مهندسی باشند و استفاده نمودن از کلمه ی "گروه مهندسین" نیز می بایست تمامی اعضا این مدرک مهندسی را دارا باشند.

که با افزایش رشته دانشگاهی در دانشگاه ها امکان ایجاد تنوع شغلی در شهر افزایش می یابد.

شما می توانید با ثبت شرکت جهت گسترده نمودن فعالیت کاری خود و یا تغییرات شرکت و ... با موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در تماس باشید.

انواع ثبت شرکت در سوسنگرد

با مراجعه نمودن به اداره ثبت شرکت ها و یا موسسات ثبت شرکت می توانید شرکت خود را به ثبت برسانید، البته طبق اساسنامه های نوین شرکت های ذکر شده در ذیل قادر به ثبت شرکت می باشند :

1.ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سوسنگرد

2.ثبت شرکت سهامی خاص در سوسنگرد

3.ثبت شرکت تعاونی

4.   ثبت موسسه

5.   ثبت شرکت تضامنی

6.ثبت شرکت نسبی

7.ثبت شرکت مختلط سهامی

8.ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

9.ثبت شرکت سهامی عام

مراحل ثبت شرکت در سوسنگرد

یکی از ابتدایی ترین مرحله برای ثبت شرکت، انتخاب موضوع شرکت می باشد که باید با همکاری و هم فکری شرکا ایجاد گردد. در واقع موضوع شرکت چیزی است که شرکت برای آن تاسیس شده است. موضوع شرکت باید مشروع و متضمن منافع عقلانی باشد و الا از مواردی می باشد که شرکت باطل خواهد بود.

در واقع باید اهداف شرکت به واقعیت نزدیک و دست یافتنی باشند. مدیران نمی توانند در عمل از حد موضوع شرکت خارج گردند و در صورت تجاوز، عمل و کار آن ها اثر قانونی نخواهد داشت و در صورت تفریط یا تعدی تمامی مدیران متضامناً مسئول خسارت صاحبان سهام خواهند بود، در صورتی که فعالیت شما نیاز به اخذ و دریافت مجوز باشد دریافت مجوز از ارگان های مربوطه لازم و ضروری است.

بعد از این موارد ذکر شده می باید به نوع شرکت هم توجه نمود .

طبق ماده 20 قانون تجارت شرکت ها می توانند شامل یکی از انواع زیر باشند :

           شرکت سهامی عام

         شرکت سهامی خاص

           شرکت با مسئولیت محدود

         شرکت تضامنی

           شرکت نسبی

           شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

مزایای ثبت شرکت در سوسنگرد

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در زیر سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار می گیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید و مزایای ثبت شرکت در سوسنگرد امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات فراهم می گردد.

با انجام مراحل ثبت شرکت در سوسنگرد وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.

جهت انجام امور ثبتی شرکت خود و ثبت شرکت با موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در تماس باشید.برای  ثبت برند و ثبت برند در کرج با ما تماس بگیرید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 165 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:22
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image