ثبت شرکت در رودهن

سپتامبر 10

ثبت شرکت در رودهن

ثبت شرکت در رودهن

شهرستان رودهن یکی از بخش های شهرستان دماوند است که در ۳۵ کیلومتری استان تهران واقع می باشد و در گذشته دور سالیان سال توسط مهاجرت آذری زبان ارومیه به این دره ی سرسبز و خوش آب و هوا بر می گردد. و ساکنان این شهر دارای مردمی می باشد که علاقه مند به علم و علم دوست هستند و علاوه بر داشتن این حسن، دارای مردمی با فرهنگ و ادب می باشند

با ثبت شرکت خود در موسسه ی حقوقی تکسفیر در تمام امور تجاری خود پیشرفت خواهید کرد

اعمال ثبت شرکت در رودهن می تواند فرصت های شغلی خوبی از جمله کار آفرینی و تاسیس و راه اندازی یک شرکت در جهت اشتغال زایی به وجود آورد.

دو دانشگاه در این شهرستان است به نام های دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علمی کاربردی که هر ساله فارق التحصیلانی بعد از اتمام تحصیلات خود و یا افرادی که می خواهند کار آفرینی ایجاد کنند می بایست پایه های این طرح را برنامه ریزی نمود.

موسسه حقوقی تکسفیر آماده هر نوع کمک در جهت ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و همچنین اطلاعات جامعی را در اختیار اشخاص تاسیس کننده شرکت و کسب کار جدید می دهد.  

دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع و بین‌المللی در شهرستان رودهن با بیش از 20 هزار دانشجو، این شهرستان رودهن را به یک شهر دانشگاهی و بزرگی تبدیل نموده است. این دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های کشور از نظر مدیریت آموزشی و محتوای علمی در بین دانشگاه ها شناخته شده است.

و همچنین به عقیده مردمان بومی رودهن، یکی از عامل های اصلی رشد فرهنگی این شهر تأسیس و راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی بوده است که در تغییر فرهنگ مردمان این شهر تأثیر قابل توجهی گذاشته است.و موجب تاسیس و ثبت شرکت در رودهن و ایجاد کارخانه ها در این شهر شده است.

دانشگاه دیگر این شهر دانشگاه علمی کاربردی رودهن که در سال ۱۳۸۲ در مقطع کاردانی تأسیس و راه اندازی گردید تا به امروز با تعداد هفتصد دانشجو و در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی و تعداد رشته هایی که در این دانشگاه دانشجویان تحصیل می کنند 14 رشته در مقطع کاردانی و 3 رشته در مقطع کارشناسی می باشد.

به برکت تشکیل و ایجاد دانشگاه آزاد اسلامی در رودهن موجب تاسیس و راه اندازی اداره ها، شهرک های بزرگ، تشکیل مراکز خرید، بازسازی عابر پیاده ها و خیابان ها و ساخت آپارتمان های مسکونی و تجاری در بخش های مختلف شهر شده است.

با توجه به این که همچین مراکز آموزشی در این شهر بنا گردید موجب گسترش پیشرفت سریع رد این شهر گردید، و از نظر چمعیتی نیز تعداد افراد به سرعت گسترش یافت. قبولی چند هزار دانشجو در این شهر و اقامت دانشجویان قبولی شهرستان های دیگر استان ها در این دانشگاه آزاد اسلامی در خوابگاه ها و منزل های اجاره ای باعث افزایش رشد جمعیتی این شهر به دو برابر شده است و موج مهاجرت از اطراف شهرها مانند مشهد، مازندران و استان های دیگر رشد جمعیتی این شهر را قابل چشم گیر نموده است.

در دانشگاه آزاد اسلامی "واحد جامع" رودهن به عنوان مرکز اصلی تحصیلات تکمیلی در شرق استان تهران، نقش چشم گیری در عمران و آبادسازی این بخش و کمک به رونق صنعتی و اقتصادی منطقه اطراف خود شده است.

جهت توسعه و گسترش روابط تجاری و فعالیت های اقتصادی خود باید پس از آماده سازی و برنامه ریزی جهت فعالیت خود نخست می بایست به اعمال ثبت شرکت پرداخته و سپس فعالیت خود را گسترش دهیم ثبت شرکت در رودهن به صورت اینترنتی انجام می گردد و تمام پروسه های تاسیس شرکت در رودهن به صورت غیر حضوری باید انجام گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رودهن

کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده اعضا در دفترخانه اسناد رسمی کشور

گواهی عدم سو پیشینه جهت اعضای شرکت

ثبت شرکت مسئولیت محدود در رودهن حداقل با دو نفر عضو تشکیل می گردد و اگر رابطه خویشاوندی در بین اعضای تشکیل دهنده باشد موردی ندارد .

حداقل سرمایه در شرکتهای با مسئولیت محدود یک میلیون ریال است.

اعضای هیأت مدیره شرکت باید بالای 18 سال باشند ولی سهامداران شرکت می توانند زیر 18 سال داشته باشند.

با توجه به آمار اداره ثبت شرکت در رودهن 35 درصد از شرکت هایی که شرکت خود را به ثبت رسانده اند به صورت ثبت شرکت سهامی خاص در رودهن می باشند.در این نوع ثبت شرکت به دلیل تعهدات بالایی که هریک از سهام داران می دهند و به تعداد سهامی دارا می باشند مالک شرکت هستند در ابتدا بهتر می باشد برای جلوگیری از مشکلات احتمالی از سهام داران مطمئن استفاده کرد مانند خواهر، برادر، پدر، مادر و.. .

موسسه ثبت شرکت تکسفیر بر آن می باشد تا با مشاوره جامع و درست در راستای اهداف شرکت شما راه حل های موجود را در اختیار شما قرار می دهد تا مسیر ثبت شرکت در رودهن را برای شما راحتتر نماید.

بازدید 402 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 14:39
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image