ثبت شرکت در خلخال

سپتامبر 09

ثبت شرکت در خلخال

ثبت شرکت در خلخال

شرکت ها و کارخانه های بسیاری در شهرک های صنعتی استان ها به ثبت رسیده اند و در حال فعالیت و انجام کار خود می باشند و یکی از اهداف موسسات ثبتی در کشور به انجام رساندن مراحل قانونی و ثبتی تمامی شرکت ها می باشند و خوشبخاته در راستای تولید و فعالیت های کار و کار افرینی به انجام می رسند

و به فعالیت های خود ادامه می دهند که در حقیقت با ثبت شرکت خود از حق بیمه های لازم و ضروری جهت شرکت خود بهره مند شده و همچنین حق حضور صاحبان شرکت در مناقصات و مزایدات برایشان فراهم شده و می توانند ضمن برنده شدن در این مناقصات موفقیت های بسیاری را کسب کنند.برای ثبت شرکت خود میتوانید با ما در ارتباط باشید

شهرستان خلخال در جنوب استان اردبیل واقع شده‌است و مرکز آن شهر خلخال است. این شهر از هنرهای دستی بسیاری برخوردار است، از میان هنرهای دستی معروفی که این شهرستان دارا است می‌توان به تهیه شال، جاجیم‌های ابریشمی و پشمی، گلیم بافی، پلاس، لباس‌های پشمی و کرکی و بافت مسند نام برد.

متأسفانه بعد از متروک شدن نوغان داری (پرورش کرم ابریشم) بافت جاجیم‌های ابریشمی نیز متروک شد و حالا در هر کجا جاجیم‌های خلخال پیدا شود باید آن را جزو اشیای عتیقه محسوب نمود.

شال پشمی خلخال که قسمت عمده آن در بخش شاهرود تهیه می‌شود از صادرات مهم خلخال بوده که آن هم فعلاً کاهش یافته‌است. بافت گلیم و مسند نیز در خلخال رواج دارد.

در این منطقه گاه مسندهای بسیار نفیس دیده می‌شود که هنرمندان خلخالی آن را به صورت برجسته می‌بافند. که این هنرمندان می توانند با تاسیس شرکت و به ثبت رساندن شرکت هنرهای دستی، فعالیت و زحمت های خود را از جهت دارای مزایا بودن ثبت شرکت در خلخال که در اختیار آنها می گذارد استفاده لازم را ببرند و جهت تبلیغات گسترده هنرهای خود را به کل کشور و جهان معرفی نمایید و موفقیت های بیشماری را برای کشور عزیزمان ایجاد کنیم. و همچنین در ایجاد اشتغالزایی به شهر کمک ویژه ای می توان نمود.

از مهمترین صنایع شهر خلخال صنایع دستی می باشد. شهرستان خلخال یکی از مراکز مهم صنایع دستی استان اردبیل و نیز کل کشور به شمار می رود.

شغل اصلی مردم شهر خلخال کشاورزی، دامداری و پرورش زنبور عسل است. به طورکلی خلخال از مناطق کشاورزی، باغ داری و دام پروری استان اردبیل است و محصولات عمده اش گندم، جو و حبوبات، برنج، گردو، سیب، گلابی، انگور و پنبه‌است. شهر خلخال به لحاظ داشتن مراتع نسبتاً خوب از دامداری پیشرفته‌ای برخوردار است و انواع فراورده‌های شیری از قبیل: خامه، ماست، کره و پنیر و... هم چنین پشم، پوست و عسل از عمده‌ترین تولیدات دامی این منطقه به حساب می آید.

مرحله اول انتخاب نوع شرکت

اولین گام در ثبت شرکت انتخاب نوع شرکتی است که می خواهید ثبت نمایید. بعد از اینکه یکی از این هفت نوع شرکت ( ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خلخال، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت سهامی خاص در خلخال، ثبت مؤسسه، ثبت شرکت تعاونی در خلخال، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت خارج از کشور، ثبت شرکت تضامنی و ثبت شرکت نسبی در خلخال ) را انتخاب نمودید اقدام به ثبت شرکت نمایید. جهت شروع فعالیت به طور قانونی باید میزان سرمایه اولیه و شریک خود را مشخص و تعیین نمایید. سپس پس از مشخص و تعیین نمودن شریکان و سرمایه اولیه باید یک نام یا یک عنوانی را برای شرکت خود انتخاب کنید و همین نامگذاری می بایست طبق قانون اداره ثبت شرکت ها باشد.

قانون نامگذاری نام شرکت

1.نام انتخابی باید از اسامی ایرانی باشد.

2.نامی که انتخاب می کنید طبق عرف و شئونات اسلامی و معنا و مفهوم مشخصی باشد.

3.حداقل نام باید از سه کلمه تشکیل شده باشد و کلمات آن در لغتنامه دهخدا موجود باشد.

4.تقاضا کننده نام باید یکی از سهامداران و یا موسسین و یا وکیل رسمی دادگستری باشد.

5.از اسامی و اصطلاحات بیگانه در نامگذاری به کار نبرید. در خصوص نداشتن معادل فارسی آن به لغتنامه ی زبان ادبیات فارسی مراجعه کنید.

6.اسامی که خلاف عرف و مذهب و اخلاق باشند قابل تایید و ثبت نمی باشند.

7.به کار گیری از کلمات ایران، کشور، ملت و.. در قرار دادن نام ها خودداری شود به دلیل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی.

8. ارائه مستندات فرهنگ لغات فارسی یا بومی و نقشه جغرافیایی ایران جهت تأیید مکان استفاده شده درنام در اسامی پیشنهادی توسط شرکت یا موسسه در شرف تأسیس به اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ضروری می باشد.

9. پیشنهاد اسامی و دریافت عنوان هایی که اختصاص به تشکیلات دولتی و کشوری را دارد از سوی متقاضیان پذیرفته نمی شود.

10.موسسه هایی مانند موسسات غیر تجاری و تعاونی از پرداخت هزینه نام معاف هستند.

11. برای ثبت شرکت های تعاونی نخست باید نام پیشنهادی از مراجع وزارت تعاون طی نامه ای جداگانه درخواست شود.

12. در انتخاب نام در برخی شرکت ها قانون تجارت الزامی است مانند شرکت های تجاری تضامنی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی.

موسسه حقوقی تکسفیر با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب در حوزه ی ثبت شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خلخال، ثبت شرکت سهامی عام در خلخال، ثبت شرکت سهامی خاص در خلخال، ثبت مؤسسه، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت خارج از کشور، ثبت شرکت تضامنی و نسبی به محض انعقاد قرارداد تا دریافت شماره ثبت و روزنامه رسمی و تغییرات شرکت و ثبت تغییرات شرکت بطور تمام وقت پیگیر پرونده و پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

ثبت شرکت تکسفیر ثبت خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن به کار می گیرد و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است و آماده مشاوره ثبت شرکت در خلخال می باشند.

ثبت تغییرات شرکت در خلخال

یکی از مواردی که بعد ازثبت شرکت ممکن است پیش آید ایجاد تغییر در شرکت می باشد ، این تغییر می تواند شامل بسیاری از موارد مانند تغییر نام ، تغییر آدرس و یا تغییر مواضع و قوانین کاری باشد.

برای انجام تغییرات در شرکت نیاز به مجوز های لازم خواهید داشت اما ایجاد تغییر در شرکت در هر زمانی که نیاز باشد قابل انجام خواهد بود.

تغییرات مورد نیاز باید با اعلام و تهیه صورتجلسه انجام شود و این موارد باید به صورت رسمی و قانونی انجام شود .

همانطور که مستحضر می باشید شریکان و سهام داران یک شرکت و مجموعه ممکن است با اختلافات و یا تغییر نظریات همراه باشند، البته همیشه تغییرات در محوریت مشکلات نخواهند بود و ممکن است برای پیشرفت کاری و یا ایجاد تغییرات مناسب و مفید برای شرکت انجام شوند .

اگر اشخاص حقوقی پس از ثبت نیاز به تغییر و تحولاتی در اساسنامه شان داشته باشند با مراجعه به یک موسسه حقوقی و ثبتی و درخواست تغییرات شرکت، تصمیمات خود را در رابطه با اصلاح مشکلات قبلی اصلاح می نمایند.

برای ارائه روش های جدید و یا اصلاح مشکلات گذشته نیز کاربرد دارد و می تواند در بسیاری از موارد در جهت های مثبت و موثری ایجاد شود، در بیشتر موارد شریکان با ایجاد تغییرات اوضاع شرکت تجاری خود را سامان می بخشند و از این طریق می توانند کسب و کار خود را رونق بخشند.

موارد قابل تغییر بعد از ثبت شرکت در خلخال

به طور کلی می توان بسیاری از موارد را دچار تغییر کرد اما رایج ترین موارد در زیر عنوان شده اند :

1- تغییرنام

2- تغییر موضوع

3- الحاق به موضوع

4- تغییر آدرس

5- نقل و انتقال سهام

6-افزایش سرمایه

7-کاهش سرمایه

8-ورود شریک

9-خروج شریک

10-تغییر حق امضاء

11- تعیین اعضای هیئت مدیره

12- تعیین سمت ها

13-و…موارد خاص دیگر

برای دریافت اطلاعات ثبتی و حقوقی خود و یا ایجاد تغییرات در نام شرکت می توانید به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با کادری مجرب و متخصص مراجعه نمایید .

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

برای انجام مراحل ثبت برند و ثبت برند در کرج نیز نگران نباشید علاوه بر ثبت شرکت مراحل ثبت برند شما را نیز برعهده میگیریم

بازدید 244 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 17:20
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image