ثبت شرکت در خرامه

سپتامبر 08

ثبت شرکت در خرامه

ثبت شرکت در خرامه

ثبت شرکت از امور رایجی می باشد که امروزه کمتر کسی حاضر می شود که شرکتی تاسیس نماید و با توجه به تلاش های بسیار جهت توسعه امور اقتصادی و تولیدی خود ثبت شرکت نکند و از امتیازات خود غافل شود چرا که اگر شرکت دیگری در جای دیگر با همان نام شرکت شما به فعالیت های شبیه شرکت شما بپردازد و محصولات بی کیفیتی را عرضه کند دیگر مردم و مشتریان به هیچ کدام از شرکتها چه شرکت شما و چه شرکت مشابه شرکت شما اعتمادی نمی کنند و تمامی زحمات شما از بین می رود پس بهتر است که در مرحله اول ثبت شرکت نمایید.و برای ثبت برند خود اقدام نمایید

 

شهرستان خرامه یکی از شهرهای واقع در استان فارس می باشد که از سمت شمال شرقی به آباده طشک و از سمت شرق به نی ریز و همچنین از سمت شمال غربی با شهرستان مرودشت همجوار می باشد که جهت ثبت شرکت حمل و نقل حائز اهمیت می باشد.

اقتصاد در این شهر بر پایه شغل کشاورزی به خصوص گندم و برنج کاری و صیفی جات می توان اشاره نمود که در ساله ای گذشته به دلیل خشک سالی متاسفانه برج کاری کنار گذاشته شده است و موجب شده که کشاورزی محدود گردد. با ثبت شرکت مهندسی و کشاورزی می توانید با اختراع جهت حل این مشکل بر آمد.

آثار تاریخی و باستانی که این شهر دارد می توان به امام زادگان بزرگوار، چهاطاقی، کاروانسرای دیودان، بندهای تاریخی فیض آباد، تیلکان و ... اشاره نمود که از این شهر به یادگار مانده اند.

مراکز علمی و آموزشی در این شهر دارای 2 دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های تحصیلی کاردانی و کارشناسی که نقش قابل توجهی در ارتقا علمی کشور دارا می باشد و فارغ التحصیلان می توانند جهت ایجاد شغل از تخصص رشته ی خود و سرمایه گذاران بهره برداری کنند و ایجاد شغل نمایند.

جهت هرگونه سوال در خصوص چگونگی و نحوه امور ثبتی از جمله: ثبت شرکت در خرامه، ثبت برند ، ثبت تغییرات شرکت و ... به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجرب ما با مشاوره رایگان شما را در زمینه امور ثبتی راهنمایی نمایند.

اقسام ثبت شرکت در خرامه

1-ثبت شرکت سهامی خاص در خرامه

2- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خرامه

3- شرکت سهامی عام

4- شرکت تضامنی

5- شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

6- شرکت نسبی

7- شرکت تعاونی (تولید و مصرف)

مراحل ثبت شرکت در خرامه

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از تایید نهایی اطلاعات حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید نام های شرکت از طریق سامانه اعلام می گردد. درصورت عدم تایید نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت میکنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های خرامه ارسال می کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خرامه

برا ی اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خرامه نمایید نیاز به اقدام دو نفر یا بیشتر برای ثبت شرکت می باشد . سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین شود .

سرمایه نزد مدیر عامل می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمودهه زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت عنوان و درج گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا شود.

مدت زمان ثبت شرکت در خرامه

مدت زمانی که برای انجام امور ثبت شرکت در خرامه لازم است پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات لازم خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در خرامه از مدت زمان قطعی آن اطلاعات لازم را بیابید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 166 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:59
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image