ثبت شرکت در خراسان شمالی

سپتامبر 08

ثبت شرکت در خراسان شمالی

ثبت شرکت در خراسان شمالی

جهت ثبت شرکت در خراسان شمالی می توانید اطلاعات و آگاهی های لازم را فرا بگیرید تا یک ثبت شرکت موفقی را تجربه نمایید چراکه ثبت شرکت در قانون تجارت 7 نوع می باشد که بسته به نوع فعالیتی که در شرکت می خواهید انجام دهید انتخاب می شود.

استان خراسان شمالی در شمال شرق کشور ایران قرار دارد که از نظر مساحتی که این استان دارد 15 امین استان کشور و جمعیتی بالغ بر بیش از 800 هزار نفر جمعیت دارد که اشخاص متخصص با همکاری سرمایه گذاران می توانند در تاسیس شرکت مشارکت نمایند و خدمات خود را با ثبت شرکت ارائه دهند.

 

این استان از نظر صنعت ومعدن دارای مجتمع پتروشیمی، کارخانه سیمان و کارخانه‌های پلاستیک بجنورد، مجتمع فولاداسفراین، کارخانه لوله گستر اسفراین و کارخانه آرد و شرکت آذین فورج می باشد. کارخانه تولید انواع لوله و پروفیل فلزی بجنورد، کارخانه ساخت و تولید دستگاه‌های جوش القائی و کوره القائی بجنورد، کارخانه آلومینای جاجرم، نیروگاه برق، کارخانه قند وکارخانه الیاف شیروان، کارخانه فراورده‌های گوشتی شهراد فاروج، کارخانه کشت و صنعت خرم فاروج،

کارخانجات خوراک دام، صنایع کشمش و زعفران فاروج، کارخانه‌های متعدد پنبه پاک کنی، صنایع غذایی، کشاورزی، ساختمانی، کارخانه لبنیات مهر شیر درق و… که از صنایع برجسته این استان به‌شمار می‌روند. و جهت تغییرات شرکت نیز می توانید به ادارات ثبت شرکت ها مراجعه نمایید که موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در راستای انجام ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی می باشند.

استان خراسان شمالی  دارای کارگاه های صنعتی متعددی می باشد که در حال حاضر سی معدن در حال فعالیت می باشند از جمله: معادن اکسیدآلومینیوم، کلسیت، بنتونیت، باریت، ماسه سیلیسی، سنگهای تزئینی و… می باشد.

با وجود تعداد بسیار دانشگاه ها و مراکز آموزشی که استان خراسان دارا می باشد فارغ التحصیلان می توانند جهت ایجاد کارآفرینی اقدام نمایند تا کسب و کار موفقی را تجربه نمایند و جهت توسعه بخشیدن بهتر است ثبت شرکت نمایند.

ثبت شرکت در خراسان شمالی

یکی از اهداف مهمی که برای امور اداری، خدماتی، تجاری و غیره انجام می پذیرد ثبت شرکت می باشد.

جهت ثبت شرکت در خراسان شمالی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل از همکاران و کارشناسان موسسه ثبت شرکت کار و فعالیت خود را شروع نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در خراسان شمالی

تعیین یک نام مناسب برای شرکت

ثبت نام در سامانه

اخذ و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

ارسال اوراق از طریق پست به اداره جهت انجام ثبت شرکت در خراسان شمالی

بررسی مدارک

تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی جهت درخواست ثبت شرکت

ارسال آگهی برای منتشر کردن در روزنامه رسمی کشور

اقدام به امور ایجاد تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

اقدام به امور تبلیغاتی پس از ثبت شرکت

مدت زمانی که جهت انجام این پروسه به طول می انجامد به طور تقریبی 20 الی 25 روز می باشد.

انواع ثبت شرکت در خراسان شمالی

اشخاص متقاضی جهت ثبت شرکت می بایست به کلیه قوانین ثبت شرکت اشراف داشته واطلاعاتی از قبیل نوع شخصیت حقوقی و بررسی قوانین مرتبط با آن می باشد.

انواع اشخاص حقوقی برای ثبت شرکت:

شرکت با مسئولیت محدود در خراسان شمالی

 شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی

شرکت سهمی عام

 شرکتهای تعاونی

 شرکتهای مختلط سهامی و غیر سهامی

شرکتهای نسبی

شرکت های تضامنی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این نوع از شرکت ها و آگاهی نسبت به شرایط و قوانین هر یک از شرکتهای ذکر شده با دریافت اطلاعات ضروری از کارشناسان موسسه ما اقدام به ثبت شرکت در خراسان شمالی نمایید.

اوراق ثبت شرکت در خراسان شمالی

با توجه به نوع شرکت حقوقی که جهت ثبت انتخاب می شود نوع اوراق ثبتی متفاوت می باشد. به طور مثال اوراق ثبتی شرکتهای سهامی خاص شامل مدارک مورد نیاز از قبیل اساسنامه، اظهارنامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین می باشد و اوراق شرکت های با مسئولیت محدود شامل اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین هستند. بقیه انواع شرکت های نام برده شده دارای اوراقی شبیه به هر دو نوع شرکت حقوقی ذکر شده (شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص) می باشند.

مزایای ثبت شرکت در خراسان شمالی

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار میگیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید ثبت شرکت در خراسان شمالی امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات فراهم می شود.

با انجام مراحل ثبت شرکت در خراسان شمالی  وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ  اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.برای ثبت برند و ثبت برند در کرج با ما تماس بگیرید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 232 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 16:35
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image