ثبت شرکت در بندر لنگه

سپتامبر 08

ثبت شرکت در بندر لنگه

ثبت شرکت در بندر لنگه

با توجه به این که در عصر امروز بیشتر جوانان دارای مدرک تحصیلات دانشگاهی می باشند و برای داشتن یک شغل مناسب فقط داشتن مدرک دانشگاهی کافی نیست هر جوانی در ابتدای آغاز تحصیل خود در کنار تحصیل می بایست یک حرفه کاری را نزد خود آموزش ببیند و فقط به گرفتن مدرک اکتفا نکند و با همین حرفه در کنار مدرک خود می تواند یک شغل مناسب و ایجاد یک کارآفرینی مناسب با زمینه کاری خود ثبت شرکت نماید و یک شغلی را پیشه راه خود و جوانان دیگر نماید. و نرخ بیکاری در سطح شهر و همچنین کشور کاهش پیدا کند.برای ثبت شرکت با ما در ارتباط باشید

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با بیش از ده سال تجربه، آماده همکاری با شما عزیزان می باشد و تمامی امور ثبتی از قبیل ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و ثبت برند و سایر امور ثبتی دیگر و همچنین مشاوره تخصصی در زمینه چگونگی امور ثبتی با کمترین هزینه و مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان می باشد.

یکی از شهرهای استان بندر لنگه، بندرلنگه در جنوب کشور ایران واقع است. و یکی از بنادر مهم جنوب ایران می باشد.

و همچنین آمار تعداد شاغلان بخش‌های مختلف اقتصادی این شهرستان برابر ۳۴۸۸۱ نفر بوده است.

در ادامه با نحوه چگونگی ثبت شرکت با ما همراه باشید. و در صورت هر گونه سوال مشاوران ما آماده پاسخگویی رایگان به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد.

انواع شرکت های تجاری در بندر لنگه

1.ثبت شرکت سهامی خاص در بندر لنگه

2.ثبت شرکت سهامی عام در بندر لنگه

3.ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر لنگه

4.ثبت شرکت تضامنی

5.ثبت شرکت نسبی

6.ثبت شرکت مختلط سهمی و مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر لنگه

ثبت شرکت با مسئولیت محدود تعداد نفرات حداقل از 2 نفر شریک بالای 18سال تشکیل می گردد که موضوع فعالیت آن ها بازرگانی است حتی اگر به فعالیت های بازرگانی نپردازند. میزان سرمایه انتخابی نیز در این قالب ثبتی نمی تواند از 1.000.000 ریال (یک میلیون ریال) کمتر باشد. در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و شرکا به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در بندر لنگه

شرکت های سهامی خاص به عنوان شرکت های بازرگانی شناخته می شوند. میزان سرمایه در این قالب ثبتی به هرمیزان که باشد می بایست 35درصد از آن را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایید و 65درصد مابقی سرمایه در تعهد سهامداران با قی می ماند. تعداد اعضایء شرکت سهامی خاص 5 نفر می باشد. که 3 نفرآن ها عضو هیئت مدیره و 2 نفر باقی مانده به عنوان بازرسین اصلی و علی البدل انتخاب می گردند.

سرمایه اولیه ثبت شرکت سهامی عام در بندر لنگه:

جهت سرمایه گذاری در شرکت های سهامی عام در زمانی که تصمیم به تشکیل شرکت می باشد در تاًسیس شرکت از پنج میلیون ریال (5000000 ریال) نباید کمتر باشد.

در صورتی که سرمایه ی شرکت بعد از تاًسیس به هر علتی از حداقل ذکر شده کمتر شود، در نتیجه باید ظرف مدت یکسال نسبت به افزایش سرمایه تا میزان حداقل مقرر اقدام به عمل آید یا شرکت به نوع دیگر از انواع شرکت های ذکر شده در قانون تجارت تغییر شکل یابد وگرنه هر ذینفع می تواند انحلال آن را از دادگاه صلاحیت دار درخواست نماید.

جهت تاًسیس و یا ثبت شرکت های سهامی عام موًسسین باید حداقل 20 درصد سرمایه ی شرکت را خود تعهد کرده و لااقل سی و پنج درصد مبلغ تعهد شده را در حسابی به نام «شرکت در شرف تاًسیس» نزد یکی از بانک ها تودیع نمایند. به این ترتیب شرکتی که به طور مثال با پنج میلیون ریال تاًسیس می گردد باید سیصد وپنجاه هزار ریال (350000 ریال) نقداً سپرده و سپس آگهی دادن برای دعوت سایرین انتشار دهد.

ممکن است قسمتی از تعهد موًسسین سرمایه ی غیر نقدی باشد در این صورت باید عین آن با مدارک مالکیت در همان بانکی که برای پرداخت مبلغ نقدی حساب باز شده است تودیع گردد.

مزایای ثبت شرکت در بندر لنگه

ثبت شرکت برای شروع یک فعالیت تجاری، تولیدی، خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار می گیرد تا در خصوص پیگیری هایی که لازم است و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد.

از جمله سایر فواید ثبت شرکت در بندر لنگه امکان عقد قرارداد بستن با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت نمودن در مناقصات و مزایدات تهیه و فراهم می گردد. با انجام مراحل ثبت شرکت در بندر لنگه وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت.

برای اخذ و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 186 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 17:03
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image