ثبت شرکت در ایذه

سپتامبر 08

ثبت شرکت در ایذه

ثبت شرکت در ایذه

در هر شهر بسته به شرایط و موقعیتی که دارا است می توان ایجاد شغل نمود و در نهایت به ثبت شرکت اقدام کرد تا بتوانیم یک شغل امن و بدون هیچ گونه سوءاستفاده را داشته باشیم. شهر ایذه یکی از شهرهای بختیاری نشین استان خوزستان در کشور ایران است که از قدمت بسیار طولانی یرخوردار است که آثار باستانی و تاریخی متعددی را در خود جای داده است

که چند مورد از آنها مربوط به دوره ی قبل از میلاد به نام ایلامیها و آثار معروف دیگر را می توان به نام های کول فرح، خنگ اژدر، اشکف سلمان و ... اشاره نمود. که با توجه به این شرایط و موقعیتی که شهر ایذه از نظر آثار تاریخی متعدد مکان مناسبی برای ثبت شرکت گردشگری به شمار می رود شما می توانید با ثبت شرکت گردشگری، این آثار باستانی به جا مانده را برای بازدیدکنندگان و توریست هایی که از کشورهای دیگر برای جهانگردی و آشنایی با کشور عزیزمان ایران سفر می کنند کسب درآمد کنید.

از دیگر اماکن جهانگردی و گردشگری و باستانی به موارد زیر می توان اشاره نمود:

1.بزرگترین سد خاورمیانه سد کارون ۳.

2.دشت زیبای سوسن ایذه در بهار

3.دشت سوسن با چشمه‌های فراوان

4.بردگوری

5.منطقه توریستی تفریحی زراس

7.پل‌های دوقلوی کارون جایگزین پل قدیم شالو

8.تالاب میانگران

9.منطقه توریستی تفریحی دشت مرغا

10.منطقه توریستی تفریحی حاشیه دریاچه سد و نیروگاه کارون سه

11.منطقه توریستی تفریحی گلزار

12.منطقهٔ تفریحی کوه سفید

13.منطقه توریستی تفریحی مال آقا

14.منطقه زیارتی امامزاده عبدالله

15.امامزاده چهل تنان درشمال دهدز

16.پارک جنگلی بلوط بلند

و...

و همچنین از دیگر صنایع مهم شهر ایذه که می توان آن ها را برشمرد صنایع دستی است. صنایعی که از گذشته های دور رونق و شهرت یافته است قالی بافی شهر ایذه می باشد که به دلیل اشکال هندسی و ذهنی که در کنار رنگ و الیاف طبیعی که در قالی به کار رفته است مشهور گشته است.

از صنایع دیگری که در این شهر به صورت دستی تهیه می گردد، نمد مالی، گلیم بافی، گیوه دوزی، شیر سنگ تراشی، چوقابافی و سایر صنایع دیگر که با ثبت شرکت نمودن در این امور می توانید از حق بیمه و تسهیلات بانکی بهره مند گردید.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری فوق تخصصی ثبتی، آماده ارائه خدمات ثبت شرکت در ایذه و ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی در تمامی استان ها و شهرستان های کل کشور می باشد.

انواع مختلفی شرکت در ایران وجود دارد که عبارتند از :

   ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایذه

   ثبت شرکت سهامی خاص در ایذه

   ثبت شرکت سهامی عام

   ثبت شرکت تضامنی

   ثبت شرکت نسبی

   ثبت شرکت مختلط سهامی

   ثبت شرکت مختل غیر سهامی

   ثبت شرکت تعاونی

شرایط ثبت شرکت در ایذه

تمامی مراحل ثبت شرکت در ایذه از طریق مشاوره کارشناسان متخصص در زمینه ثبت قابل کسب می باشد. به همین جهت می توان از طریق برقراری تماس با مشاوران اطلاعات لازم در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در ایذه را به دست آورد. لازم به ذکر است که مراحل ثبت شرکت بعد از تحویل مدارک اشخاص آغاز می شود و بقیه مراحل به عهده کارشناس ثبت می باشد .

زمان مورد نیاز جهت به ثبت رسیدن و حقوقی کردن شرکت مشخص و از پیش تعیین شده نیست و نمی توان زمان دقیقی را از قبل اعلام نمود زیرا این امور اموری اداری می باشد و از طریق کارشناسان اداره ثبت انجام می پذیرد و زمان انجامش بستگی به افراد دارد اما انچه تاثیر به سزایی در زمان انجام دارد حوزه ثبتی انجام امور ثبت است ولی به طور کلی حدود 1 ماه (30 روز کاری ) انجام ثبت شرکت به طول می انجامد .

در ارتباط با هزینه ثبت شرکت در ایذه باید گفت این هزینه شامل حق الثبت اداره ثبت ، بسته روزنامه و هزینه های اداری مانند تمبر و پاکت پست مدارک و ... می شود و در موارد مختلف بسته به شرایط شرکت مورد نظر متفاوت می باشد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ایذه :

1 . مدارک شناسایی تمام اعضا ( شامل اصل و کپی کارت ملی و کپی شناسنامه )

2 . تهیه گواهی عدم سوء پیشینه برای تمامی اعضا

3 . مدارک ثبت شرکت (شرکتنامه، تقاضانامه،اساسنامه)

شما می توانید اطلاعات خود را در زمینه ثبت تغییرات شرکت در ایذه و ثبت برند از طریق کارشناسان مجرب و متخصص موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تکمیل نمایید.

02632401712

09125934724

با ما در ارتباط باشید.

بازدید 193 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:09
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image