ثبت شرکت در اندیشمک

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

سپتامبر 08

ثبت شرکت در اندیشمک

ثبت شرکت در اندیشمک

جهت اینکه یک کسب و کار موفقی را داشته باشید و خود کارفرمای خود باشید ثبت شرکت نمایید تا علاوه بر کسب امتیازات متعدد از مزایای بسیار آن بهره مند گردید. اندیشمک یکی از شهرهای شمال استان خوزستان بوده که می توانید با توجه به موقعیت هایی که این شهر دارا می باشد ثبت شرکت در اندیشمک نمایید.

این شهر طبق سرشماری سال 95 بالغ بر بیش از 135 هزار نفر جمعیت دارد و بزرگ بودن آن به قدری است که می توان این شهر را از جهت وسعت از یکی از بزرگترین شهرهای استان خوزستان به حساب آورد. واین شهرستان پنجمین شهر پر جمعیت این استان است.

شهر اندیشمک معادن بسیاری را دارا می باشد به نام های: معدن سنگ، گنچ و شن که در ایستگاه شهبازان واقع است.

در دوران پهلوی دوم با وارد شدن شرکت‌های متعدد داخلی و خارجی، اندیمشک تبدیل به یک شهر صنعتی گشت که موجب میزبان تعداد بسیاری از پزشکان، مهندسان، کارمندان و کارگران داخلی و خارجی گردید. که باعث شده اندیشمک از این دوره راه پیشرفت و گسترش را بپیماید.

و از لحاظ موقعیت راه ها در بخش مهمی قرار دارد و شهری است که موجب ارتباط با استان خوزستان، لرستان، ایلام و کرمانشاه گشته است. که بر طبق این پیشنهاد می شود افرادی در این شهر برای ایجاد اشتغالزایی و افزایش تولیدات داخلی و تجاری، ثبت شرکت نمایند تا موجبات پیشرفت را برای خود و مردم فراهم کنند.

البته در ثبت شرکت بسته به نوع فعالیتی که می خواهید ثبت شرکت کنید بر طبق قانون تجارت، 7 نوع می باشند که در ادامه با انواع آن ها آشنا می شویم.

همچنین این شهر از موقعیت بسیار مناسبی جهت ثبت شرکت حمل و نقل برخوردار است از این جهت که راه آهن شهر اندیشمک به عنوان بخش مهمی از راه آهن تهران جنوب به حساب می آید. و به دلیل اعزام قطارهای باری که از سوی جنوب به سمت استان تهران در جرکت می باشند از مهمترین دپوهای راه آهن کشور ایران به شمار می رود.

این شهرستان با دارا بودن مراتع مناسب از استعداد خوبی برای صنعت و کشاورزی و دامپروری برخوردار است.

شما می توانید جهت ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی خود با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با دارا بودن سال ها تجربه ثبتی موفق در ارتباط باشید.

انواع شرکت های تجاری در اندیشمک

ثبت شرکت سهامی خاص در اندیشمک

ثبت شرکت سهامی عام در اندیشمک

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اندیشمک

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت مختلط سهمی و مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اندیشمک

شرکت های با مسئولیت محدود از حداقل دو نفر شریک بالای 18سال تشکیل می گردد که موضوع فعالیت آنها بازرگانی است حتی اگر به فعالیت های بازرگانی نپردازند. میزان سرمایه انتخابی نیز در این قالب ثبتی نمی تواند از 1.000.000 ریال (یک میلیون ریال) کمتر باشد. در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و شرکا به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در اندیشمک

شرکت های سهامی خاص به عنوان شرکت های بازرگانی شناخته می شوند. میزان سرمایه در این قالب ثبتی به هرمیزان که باشد می بایست 35درصد از آن را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایید و 65درصد مابقی سرمایه در تعهد سهامداران با قی می ماند. تعداد اعضایء شرکت سهامی خاص 5 نفر می باشد. که 3 نفرآنها عضو هیئت مدیره و 2 نفر باقی مانده به عنوان بازرسین اصلی و علی البدل انتخاب می گردند.

مدارک لازم جهت تأسیس و ثبت شرکت در اندیشمک

1.2 نسخه اظهارنامه

2.2 نسخه اساسنامه

3. 2 نسخه صورت جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین

4. 2 نسخه صورت جلسه‌ی هیأت مدیره (‌تعداد مدیران، حداقل پنج نفر می باشد.)

5.آگهی دعوت مجمع مؤسسین در روزنامه‌ی تعیین شده

6.فتوکپی شناسنامه‌ی مدیران (‌در مورد اشخاص حقوقی، ارائه‌ی برگ نمایندگی، الزامی است.)

7.گواهی بانک مبنی بر واریز 35 درصد سرمایه‌ی شرکت

8.ارائه‌ی مجوز یا موافقت اصولی یا مجوز از مراجع ذیصلاح در صورت نیاز

02632401712

09125934724

بازدید 144 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:08
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image