ثبت شرکت در آبدان

سپتامبر 08

ثبت شرکت در آبدان

ثبت شرکت در آبدان

ثبت شرکت در آبدان که یکی از شهرهای استان بوشهر می باشد می خواهیم امروز در مورد نحوه و چگونگی ثبت شرکت بپردازیم و اینکه چه مزایایی را ثبت شرکت در اختیار صاحبداران شرکت قرار می دهد تا بتوان در جهت توسعه اقتصادی، تولیدی و سایر امتیازات دیگر اجرا نمود.

شما با ثبت شرکت می توانید در مزایدات و مناقصه هایی که پرژه های عظیمی را دارند شرکت نموده و با برنده شدن پروژه پیشنهادی سود بسیاری را در قبال انجام پروژه از آن خود و شریکان گردانید.

جمعیت شهر آبدان برطبق سرشماری سال ۱۳۹۵ بالغ بر بیش از 6 هزار نفر جمعیت می باشد.

این شهر از آثار تاریخی و دیدنی برخوردار است که عبارتند از سد ساروجی که در شمال شرقی آبدان واقع شده است. و همچنین قلعه شیرین که یکی از آثار دیگر شهر آبدان است.

سایر آثار دیگر شامل: تل گنبدان، تل کچاوه، تل اردو، ساروج‌های تنگ نخل، برکه دی‌نظر و سیل‌بند کوه‌نی از دیگر آثار قدیمی شهر آبدان است که متاسفانه این آثار تاریخی تقریباً همگی درحال تخریب می باشند و کاش تا کاملاً نابود نشده‌اند، سازمان میراث فرهنگی برای مرمت این آثار تاریخی اقدام نمایند.

و شما می توانید با ثبت شرکت حامیان میراث فرهنگی از این آثار گرانبهای فرهنگی حمایت نموده و در جهت توسعه میراث فرهنگی شهر و کشور قدم بلندی را بردارید.

شغل بیشتر مردم شهر آبدان کشاورزی است که عمده محصول کشاورزی این شهر تولید گوجه فرنگی می باشد. هر چند اکنون در بیشتر مناطق همسایه و حتی استان‌های همجوار گوجه فرنگی کشت می‌گردد اما بازار سراسر کشور و حتی بازارهای صادراتی گوجه تولید آبدان را به علت برخورداری از طعم و مزه خاصی که دارد بیشتر می‌پسندد.

و حتی میتوانید ثبت شرکت پخش مواد غذایی تاسیس نمایید تا این محصول عمده ای که در میان شهرهای دیگر دارای اکتیاز بیشتری می باشد به شهر های دیگر صادر نمایید.

شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت ها با شماره های تماس موسسه حقوقی و ثبتی برترین مجری فوق تخصصی امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت، ثبت برند و ... تماس حاصل فرمایید و همچنین از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.

اقسام ثبت شرکت در آبدان

متقاضیان ثبت شرکت جهت انجام هرگونه مراحل ثبت شرکت ابتدا باید با اشراف به قوانین نوع شخصیت حقوقی را انتخاب نمایند و با بررسی نمودن قوانین مرتبط با آن نوع از شرکت ها تصمیم گیری های مرتبط را انجام دهند. انواع اشخاص حقوقی جهت ثبت شرکت در آبدان به این شرح می باشند:

1.ثبتشرکت با مسئولیت محدود در آبدان

2.ثبت شرکت سهامی خاص در آبدان

3.ثبت شرکت سهامی عام

4.شرکت تضامنی

5.شرکت نسبی

6.شرکت مختلط سهامی

7.شرکت مختلط غیر سهامی

8.شرکت تعاونی

مزایای ثبت شرکت در آبدان

 

1.حق داشتن افتتاح حساب بانکی تجاری

جهت افتتاح چنین حسابی می باید مدرکی دال بر ثبت شرکت ارائه نمایید. چنین حسابی برای شرکت سرمایه ارزشمندی محسوب می شود زیرا می توانید فعالیت های شرکت را از فعالیت های فردی تان مجزا کنید. به علاوه وقتی به مشتریان حساب تجاری تان را می دهید آنها نگاه حرفه ای تری به شما خواهند داشت.

2.بهره مندی از وام و تسهیلات بانکی و منابع مالی

وقتی برای دریافت وام اقدام می کنید باید ثابت نمایید که دارای یک شرکت ثبت شده هستید. با مشاهده اسناد یک شرکت ثبت شده بانک و سرمایه گذاران به شما بیشتر اعتماد خواهند کرد. وقتی شرکتی ثبت شده باشد مشتریان با خیالات آسوده می پذیرند تا در آن سرمایه گذاری نمایند. با انجام ثبت شرکت بهتر می توانید به منابع مالی و سرمایه دسترسی داشته باشید و این موضوع راه رشد و پیشرفت را برای شما هموار می سازد و از طریق منابع مالی مختلف می توانید بدهی مالی خود را تامین نمایید.

3.کسب اعتماد بیشتر

خریداران و مشتریانی که برای اولین بار با آن ها وارد یک معامله تجاری می شوید، نیاز به کسب اعتماد برای قانونی بودن فعالیت های شما دارند. اگر شرکت شما ثبت نشده باشد در این صورت فعالیت های تجاری تان از سوی این نوع مشتریان مورد شک و شبهه خواهد بود. زمانی که عملکرد شرکت و هویت آن شفاف باشد به راحتی از سوی آنان اعتماد کسب می نمایید.

4. ایجاد معاملات سودمند

با ثبت شرکت می توانید از تخفیف های خوب و مناسبی در معامله با فروشندگان بهره مند شوید که برای شرکت های ثبت نشده میسر نیست. معمولا فروشندگان برای شرکت هایی که می توانند مدارک رسمی دال بر فعالیت تجاری ارائه دهند نرخ های مناسبتری را در نظر بگیرند. حتی هنگامی که قصد دارید با دولت وارد معامله شوید یکی از موارد ضروری به ثبت رسیدن شرکت است.

5.سفر تجاری به سایر کشورها

یکی دیگر از فواید عالی ثبت شرکت این است که می توانید برای انجام سفرهای تجاری به سایر کشورها به راحتی ویزای آن ها را تهیه کنید. همیشه دولت ها از سرمایه گذاران خارجی که علاقمند به فعالیت تجاری در کشورشان هستند استقبال می کنند چون ارزش افزوده اقتصادی برای آن ها در بر خواهد داشت.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 171 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:12
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image