ثبت شرکت تجاری

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

جون 18

ثبت شرکت تجاری

ثبت شرکت تجاری

ثبت شرکت تجاری یک قرار داد بین افراد حقیقی و حقوقی محسوب می شود که طبق آرمان ها و اهداف مشخصی منعقد می گردد . ثبت شرکت در چارچوب مشخص خود انجام می شود.

با توجه به ماده 195 قانون تجارت تمامی شرکت ها برای انجام فعالیت های اقتصادی نیاز به ثبت شرکت توسط اداره ثبت شرکت ها دارد ، برابر قانون ثبت اسناد،ثبت شرکتنامه ها یک امر اجباری است و شرکت های متخلف در صورت عدم ثبت شرکت منحل و یا جریمه خواهند شد . موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

در واقع کلیه شرکت هایی که مراحل ثبت شرکت را انجام نداده باشد ، و به ثبت نرسیده باشد رسمیت نداشته و کلیه فعالیت آن ها غیر قانونی خواهد بود و مراجع ذیصلاح می توانند از انجام فعالیت های آن جلوگیری نمایند.

 

ثبت شرکت تجاری

مزایای ثبت شرکت

ثبت شرکت برای صاحبین شرکت و شرکا مزایای بسیار زیادی خواهد داشت و کلیه فعالیت تجاری ایشان را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

برخی از مزایای ثبت شرکت به اختصار شامل موارد زیر خواهد بود :

  • شرکت تجاری با ثبت شرکت صاحب اعتبار خاصی می شود که دامنه فعالیت های شرکت را گسترده تر می نماید .
  • ثبت شرکت در واقع نوعی رسیدگی قانونی خواهد بود که فعالیت های تجاری این شرکت را مورد بررسی قرار می دهد که آیا این شخصیت حقوقی قانونمند است یا خیر؟ شرکت های ثبت شده تابع مقررات بوده و با توجه به آن عمل می نمایند .
  • شرکت های ثبت شده برای عقد قرار داد و یا انجام معاملات دارای اهمیت بیشتری بوده و مورد اعتماد می باشند ، زیرا کسی که قرارداد مهمی با شرکت منعقد می نماید یا معامله ی مهمی انجام می دهد باید بداند که سرمایه ی شرکت تا چه اندازه است و اختیار مدیران شرکت تا چه حدود بوده و بالاخره قدرت و توانایی این شخصیت حقوقی به چه میزان است.
  • یکی از مزایای مهم ثبت شرکت ها این امر می باشد که مواد مهم و لازم هر شرکت در روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار آگهی خواهد شد ، با انتشار آگهی کلیه افراد از شرایط شرکت مطلع خواهند شد
  • بعد از ثبت شرکت کلیه قرار داد های منعقد بین شرکا کاملا رسمی و قانونی بوده و شرکا از کلیه موراد موجود در قرار داد ها مطلع خواهند بود و بعد ها هیچ یک نمی توانند مانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه و سایر تصمیماتی که به ثبت می رسد اظهار بی اطلاعی نموده و یا به ایراداتی که درباره ی اسناد غیر رسمی ممکن است وارد نمود استناد نمایند.
  • با ثبت شرکت ا، صاحبین شرکت مجوزها و اعتبارات و امتیازات بسیاری را دریافت خواهند کرد ، با ثبت شرکت می توان از نهادهای دولتی وام دریافت نمود ،ثبت شرکت می تواند کلید ورود و شرکت در مناقصات و مزایدات باشد که سود قابل توجهی را برای طرفین معامله به همراه دارد.

   در ایران ، چه کسانی می توانند اقدام به ثبت شرکت نمایند؟

1.کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از ایرانی و خارجی می توانند در ایران شرکت ثبت نمایند.

2.دارا بودن سوء پیشینه اشخاص مانعی جهت ثبت شرکت نیست فقط نمی توانند جزء هیئت مدیره،مدیر عامل و یا بازرسین شرکت باشند.

3.اشخاص خارجی می توانند بدون شریک ایرانی به صورت مالکیت 100% در ایران شرکت ثبت نمایند.

4.چند شرکت با هم می توانند بدون وجود اشخاص حقیقی شرکت مستقلی ثبت نمایند.(Joint Venture) به منظور ایجاد اشتغال در ایران،سعی شده است تا این روند در ایران راحت طی گردد. (مدارک لازم گواهی ثبت شرکت+ کپی مدارک هویتی نمایندگان آن ها)

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید

بازدید 339 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 16:04

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image