ثبت شرکت در کرج

اکتبر 15

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج از اهمیت بالایی برخوردار است و اقتصاد جامعه به آن بستگی دارد و ثبت شرکت در کرج رونق اقتصادی برای شما به همراه دارد کرج یکی از کلانشهرهای ایران و همچنین مرکز استان البرز و مرکز شهرستان کرج است.

جمعیّت این شهر طبق آمار رسمی سال ۱۳۹۰ برابر ۱٬۶۱۴٬۶۲۶ نفر می‌باشد که از این جهت در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود.

با توجه به افزایش جمعیت در کرج شما تنها راهی که دارید تا استعداد های خود را استفاده کنید و از تحصیلات خود استفاده کنید و مهارت های خود را برای کسب درامد رونمایی کنید انجام مراحل ثبت شرکت در کرج میباشد

و برای پیروزی در بازار رقبا تنها راهی که دارید ثبت برند است با ثبت شرکت در کرج شما کار و فعالیت خود را قانونی میکنید و میتوانید در مناقصات شرکت کنید و به رشد اقتصادی برسید

کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است و هم‌اکنون بعنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور ایران به‌شمار می‌آید.

موسسه ی حقوقی تکسفیر در انجام مراحل ثبت شرکت در کرج همراه شماست و میتواند شما را در هر شهر و استانی که هستید و در هر زمینه ی کاری یاری نماید برای ثبت شرکت در کرج به موسسه ی ما مراجعه کنید.

 با توجه به هزینه های پایین کرج از لحاظ مسکن و دفاتر تجاری و اداری نسبت به تهران و همچنین موارد ذکر شده ذیل ثبت شرکت در کرج می تواند مفید واقع شود موسسه ی حقوقی تکسفیر در ثبت شرکت و ثبت شرکت در کرج میتواند با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن شما را به هدفتان برساند .

هزینه ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت خود تردید نکنید و تمام تلاش خود را داشته باشید تا به موفقیت خود دست یابید شما نیازی ندارید تا نگران هزینه ثبت شرکت در کرج باشید زیرا که با یک بار هزینه شما سالها میتوانید در کارتان موفق باشید

و در مناقصات پیروز شوید بنابراین هزینه ی ثبت شرکت در کرج در برابر مزایای بیشمار آن ناچیز است و شما را به اهداف والایتان میرساند

مزایای ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج میتواند شما را به روشنی های موفقیت برساند و مزایای بیشمار ثبت شرکت میتواند شما را قانع کند که برای استفاده از مزایای ثبت شرکت برای ثبت کردن نام شرکت خود اقدام کنید و کار و فعالیت خود را قانونی نمایید

- همسایگی با 4 استان مهم کشور و واقع شدن در مسیر ارتباطی 11 استان ایران

- برخورداری از اتوبان، راه و جاده

- بالاترین گردش مالی بعد از استان تهران در کشور

- وجود 9 شهرک صنعتی فعال و پویا در استان

- همدلی و همراهی مدیران ارشد استان در حمایت جدی از سرمایه گذاران

- وجود فرودگاه و منطقه آزاد پیام با معافیت های گمرکی و مالیاتی ویژه

- برخورداری از خط راه آهن سراسری ایران و ارتباط آن با کشورهای همسایه

موسسه حقوقی تکسفیر مفتخر است با دارا بودن مشاوران متخصص و وکلای با تجربه و سابقه چند ساله در زمینه ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی ، رتبه بندی ، برند ، کارت بازرگانی،

طرح توجیهی و جواز تاسیس و کلیه اموراداری همکاری اداره ثبت شرکتها در کرج شرایطی را فراهم نموده است که شمابه راحتی کلیه امور ثبتی شرکت خود را انجام دهید . انجام کلیه امور ثبتی شما به صورت قانونی و با بهره گیری از وکلای رسمی در کرج ، برترین گزینه جهت واگذاری کلیه امور ثبتی شرکت شما در استان البرز می باشد .

خدمات ثبتی تکسفیر در سطح استان البرز عبارتند از :

 • ثبت علامت تجاری در کرج
 • رتبه بندی و گرید شرکت ها
 • اخذ کارت بازرگانی در کرج
 • اخذ جواز تاسیس در کرج
 • ثبت تغییرات شرکت در کرج
 • خدمات پروانه بهره برداری در کرج
 • طرح توجیهی در کرج
 • ثبت شرکت ها در کرج
 • ثبت برند در کرج

شما می توانید مراحل ثبت برند در کرج و مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و از مزایای بیشمار ثبت برند و ثبت شرکت بهره مند شوید و راه و مسیر پیشرفت در حوزه ی کاری خود را هموار سازید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج با مسئولیت محدود

 شما برای انجام مراحل ثبت شرکت خود در کرج تنها کافیست مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج را در دست داشته باشید و ادامه ی کار را به ما بسپارید و وقت خود را برای موفقیت ها بیشتر ذخیره نمایید و به کسب و کار بهتر فکرکنید

 • فتوکپی شناسنامه ومونه صورتجلسه هیئت مدیره )ثبت شرکت ها روش تعیین نام
 • کارت ملی برابر اصل شده کلیه سهامداران و در صورتیکه مدیر عامل خارج از اعضا ی هیئت مدیره باشد ( برابر اصل در مراجع قضائی یا دفاتر اسناد رسمی صورت می گیرد )
 • فتوکپی شناسنامه و کارت ملی بازرسین
 • معرفی نامه نمایندگان ، در صورتیکه سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند و ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن .
 • تائیدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار ، مبنی بر غیر دولتی بودن آن .
 • اخذ مجوز در صورت نیاز بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکتها ( جدول مبانی اخذ مجوز فعالیت شرکت ها و موسسات غیر تجاری)
 • پرداخت مبلغ 40000 ریال به شماره حساب سیبا 2171329011009 بانک ملی به نام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تعیین نام
 • تکمیل فرم تعیین نام ( نمونه فرم فرم تعیین نام.doc تعیین نام )
 • دو برگ تقاضا نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونهتقاضانامه تکمیل شده ، نمونه   تقاضانامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی ] )
 • دو برگ شرکت نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل شرکت نامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونه شرکت نامه تکمیل شده ، نمونه شرکت نامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی ] )
 • دو جلد اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و امضاء ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران . ( نمونه اساسنامه )
 • دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین و هیئت مدیره که به امضاء سهامداران و بازرسین رسیده باشد . ( نمونه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره )
 • دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره که به امضاء مدیران منتخب مجمع رسیده باشد. .

مدارک جهت ثبت شرکت در کرج برای سهامی خاص

 • اصل مجوز فعاليت از مراجع ذيربط در مواردي ثبت موضوع نياز به مجوز داشته باشد
 • تصوير برابر با اصل مدارک احراز هويت سهامداران، مديران و بازرسان
 • اصل گواهي عدم سوءپيشينه جهت اعضاء هیأت مديره، مديرعامل و بازرسان
 • دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومي موسسين
 • دو نسخه صورتجلسه هيأت مديره تکميل شده
 • اصل وکالتنامه وکيل دادگستري در صورتي که ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد.
 • دو نسخه اظهارنامه تکميل شده
 • دو نسخه اساسنامه تکميل شده
 • تکميل فرم تعيين نام به ترتيب اولويت نام هاي پيشنهادي و همچنين فيش واريزي
 • اصل گواهي بانکي مبني بر پرداخت سرمايه تعهدي(حداقل 35% سرمايه) همراه با فيش واريزي

 

مراحل ثبت شرکت در کرج

شما میتوانید مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید و اطمینان داشته باشید که مراحل را برای شما به نحو احسن انجام می دهیم.

مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید زیرا که موسسه ی تکسفیر با 18 سال سابقه ی کاری تجربه ای را کسب کرده است که میتواند شما در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه به هدفتان برساند با ما تماس بگیرید و کیفیت کار ما را ببینید

 

صفر تا صد ثبت شرکت در کرج

موسسه ی حقوقی تکسفیر شما را از صفر تا صد مراحل ثبت شرکت اگاه میشاز و صفر تا صد کار را برعهده میگیرد و هیچونه نگرانی برای شما نیست زیرا که بزرگترین و پراهمیت ترین هدف ما رسیدن شما به مقصدتان میباشد و رضایت شما برای ما بسیار پر اهمیت است

گام اول )شریک خوب پیدا کنید برای ثبت شرکت در کرج

حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکتی با مسئولیت محدود، ۲نفر و در شرکت‌های سهامی خاص ۳‌نفر است. در گام اول باید شریک مناسبی برای خود پیدا کنید.

مسئولیت هر سرمایه‌گذار در شرکتی با مسئولیت محدود، به اندازه میزان سرمایه اوست. کسی که سرمایه بیشتری در شرکت دارد حق رأی بالاتری هم دارد و به همین نسبت مسئولیت بالاتری در پرداخت دیون و بدهی‌های شرکت.

گام دوم )وارد سامانه ثبت شرکت ها شوید برای ثبت شرکت در کرج

یک راست سراغ پایگاه اینترنتی اداره کل ثبت شرکت‌ها به نشانی Irsherkat. ssaa. ir بروید. در این سامانه به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت در کرج مراجعه کنید.

فرمی پیش روی شما ظاهر می‌شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید. اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم‌ها باید بنویسید. مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید. گزینه «گام‌بعدی» شما را به مرحله بعد می‌رساند.

گام سوم )انتخاب نام شرکت برای ثبت شرکت در کرج

حالا باید نام شرکت را در فرم «نام و نوع شخص حقوقی» وارد کنید. در این قسمت باید به‌ترتیب اولویت ۵نام برای شرکت انتخاب کنید تا از بین آنها یکی تأیید شود.

انتخاب اسم برای شرکت باید و نباید‌های خاص خود را دارد؛ اول اینکه این اسم نباید تکراری باشد.

استفاده از اسامی مخفف شده که مربوط به اداره‌های دولتی و... است تنها با کسب مجوز از آنها امکان‌پذیر است. در این مرحله یک کد رهگیری به شما داده می‌شود.

گام چهارم )موضوع فعالیت تان را بگویید

مدت و موضوع فعالیت، اطلاعات مورد نیاز در مرحله بعدی است. در مورد این اطلاعات قبلا با شرکای خود مشورت کنید. برای مشخص کردن مدت فعالیت شرکت یکی از 2گزینه «محدود»یا «نامحدود» را باید انتخاب کنید.

اما برای راحتی در انتخاب موضوع فعالیت، سامانه فهرستی را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و... در این فهرست گنجانده شده‌اند.

یادتان باشد که برخی از فعالیت‌ها نیاز به مجوز دارد که برای ثبت شرکت در کرج آن را هم باید تهیه کنید.

گام پنجم )نشانی شرکت را مشخص کنید

این قسمت با «مشخصات مرکز اصلی» در سایت معرفی شده است. در اینجا لازم است نشانی‌ای برای محل دفتر شرکت ارائه بدهید، همچنین شماره تماس و کدپستی.

اگر هنوز مکانی برای شرکت انتخاب نکرده‌اید، می‌توانید نشانی منزل خود یا یکی از شرکا را در این بخش ثبت کنید. به یاد داشته باشید تمام مدارکی که از طرف اداره ثبت شرکت‌ها برای شما ارسال می‌شود در ‌‌نهایت به همین نشانی خواهد آمد.

گام ششم )سرمایه شرکت را تامین کنید برای ثبت شرکت در کرج

در بخش «سرمایه شخص حقوقی» سایت اداره ثبت‌ شرکت‌ها باید تکلیف میزان سرمایه شرکت را مشخص کنید. در شرکت‌های سهامی، تعداد سهم و ارزش اسمی آن هم در این فرم وارد می‌شود.

برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه مورد نیاز ۱۰۰هزار تومان است. با این حال مبلغ سرمایه اولیه تا حدودی نشانه‌ای از اعتبار شرکت است.

بنابراین عده‌ای برای آغاز به‌کار شرکت سرمایه 10میلیون تومانی درنظرمی‌گیرند.

گام هفتم )شرکای خود را معرفی کنید

حالا باید در فرمی که در مرحله بعد پیش رویتان قرار می‌گیرد مشخصات سهامداران و اعضای اصلی شرکت را وارد کنید. اگر تعداد این افراد بیش از ۱۵۰نفر باشد باید فرمی را که از پیش در سایت بارگذاری شده دریافت و اسامی و مشخصات افراد را در آن وارد کنید.

در این بخش اطلاعات شناسنامه‌ای و همچنین آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می‌شود.

گام هشتم )مشخص کردن سهام شرکا بر ای ثبت شرکت در کرج

گام بعدی پر کردن اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شرکاست. با انتخاب نام هر یک از اعضا مشخص می‌کنید که این فرد چه تعداد سهام دارد.

«نوع سهام» در حقیقت گزینه‌ای است که در آن نقدی یا غیرنقدی بودن سرمایه‌ مشخص می‌شود. سمت اشخاص و ارتباط آ‌نها با یکدیگر در فرم‌های مراحل بعد ثبت می‌شود. منظور از ارتباط اشخاص با یکدیگر، مشخص بودن وکیل و موکل و قیم قانونی و... در ارتباط با شرکا و اعضای شرکت است.

گام نهم )معرفی شعبه های شرکت

اگر قرار است شرکت شما شعبه‌هایی هم اینجا و آنجا داشته باشد لازم است در فرم مربوط به این قسمت مشخصات این شعب وارد شود؛

البته درصورتی که هنوز تکلیفی برای این موضوع از طرف سهامداران روشن نشده باشد می‌توان معرفی شعب را به زمانی دیگر موکول کرد و در فرم قسمت شعب، گزینه مربوط به نداشتن شعب را انتخاب کنید.

بعد از روشن کردن تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص در آن، باید به سراغ تعیین سال مالی شرکت بروید و در مرحله بعد فرم مربوط به‌صورتجلسه را تکمیل کنید.

گام دهم )اساسنامه را ارائه دهید

پس از تأیید اطلاعات، از شما خواسته می‌شود که اساسنامه و شرکت‌نامه را در سایت بارگذاری کنید. اساسنامه و شرکت‌نامه شرکت‌ها، فرم‌های پیش‌فرض دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر خواستید می‌توانید قوانین مخصوص شرکت‌ خودتان را به آن اضافه کنید.

حالا باید تصویری برابر اصل شده از اساسنامه خود را در سایت اداره ثبت شرکت‌ها بارگذاری کنید. از اینجا به بعد کار اصلی‌تان تمام است و فقط باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت‌ها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال کنید.

گام یازدهم )چاپ آگهی در روزنامه رسمی

بعد از تأیید تمام مدارک، شماره ثبت شرکت در کرج به شما داده می‌شود. با دریافت این شماره، فقط یک قدم تا آغاز فعالیت شرکت‌تان باقی می‌ماند؛ باید آگهی ثبت شرکت در کرج را در روزنامه رسمی چاپ کنید. شما درآینده برای هرکاری که بخواهید انجام دهید اصل یا کپی برابراصل این آگهی را لازم دارید.

در آگهی‌ای که چاپ می‌کنید اطلاعاتی در مورد نام شرکت، نوع فعالیت و اطلاعاتی از این دست را مطرح می‌کنید.حدود ۲هفته بعد از مراجعه شما به دفتر روزنامه رسمی، آگهی ثبت شرکت در کرج در آن درج می‌شود. تبریک می‌گوییم؛ کار ثبت شرکت در کرج شما در یک دوره ۲۰روزه به پایان رسیده است.

 افراد یک شهر باید برای معرفی خود و تبلیغات خود مراحل ثبت شرکت را طی کنند و نام شرکت خود را به ثبت برسانند و فعالیت خود را به طور کامل قانونی کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های ثبتی با ما در ارتباط باشید


بازدید 3192 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 14:17
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image