شیوه ثبت شرکت در کرج

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

سپتامبر 08

شیوه ثبت شرکت در کرج

شیوه ثبت شرکت در کرج

در کرج ثبت شرکت اهمیت بالایی دارد و میتواند شما را به بهترین نحو به اهدافتان برساند ما میتوانید در زمینه ی مراحل و شیوه ثبت شرکت در کرج شما را راهنمایی کنیم و به شما مشاوره دهیم و برای امور ثبت شرکت در کرج شما را اماده کنیم برای اطلاع از مراحل ثبت شرکت با ما در ارتباط باشید و صفر تا صد مراحل را به ما بسپارید

شیوه ثبت شرکت در کرج

ما میتوانیم در مورد شیوه ثبت شرکت در کرج شما را به نحو احسن راهنمایی کنیم یکی از اهداف مهمی که برای امور اداری، خدماتی، تجاری و غیره انجام می پذیرد ثبت شرکت در کرج می باشد.جهت شیوه ثبت شرکت در کرج می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل از همکاران و کارشناسان موسسه ثبت شرکت کار و فعالیت خود را شروع نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرج

تعیین یک نام مناسب برای شرکت

ثبت نام در سامانه

اخذ و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

ارسال اوراق از طریق پست به اداره جهت انجام شیوه ثبت شرکت در کرج

بررسی مدارک

تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی جهت درخواست ثبت شرکت

ارسال آگهی برای منتشر کردن در روزنامه رسمی کشور

اقدام به امور ایجاد تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

اقدام به امور تبلیغاتی پس از ثبت شرکت

مدت زمانی که جهت انجام این پروسه به طول می انجامد به طور تقریبی 20 الی 25 روز می باشد.

انواع ثبت شرکت در کرج

در بین انواع مختلف ثبت شرکت در کرج ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت با مسئولیت محدود پر بازید تر و کارامد تر هستند اشخاص متقاضی جهت ثبت شرکت می بایست به کلیه قوانین ثبت شرکت اشراف داشته واطلاعاتی از قبیل نوع شخصیت حقوقی و بررسی قوانین مرتبط با آن می باشد.

انواع اشخاص حقوقی برای ثبت شرکت:

شرکت با مسئولیت محدود در خراسان شمالی

شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی

شرکت سهمی عام

شرکتهای تعاونی

شرکتهای مختلط سهامی و غیر سهامی

شرکتهای نسبی

شرکت های تضامنی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این نوع از شرکت ها و آگاهی نسبت به شرایط و قوانین هر یک از شرکتهای ذکر شده با دریافت اطلاعات ضروری از کارشناسان موسسه ما اقدام به شیوه ثبت شرکت در کرج نمایید.

اوراق ثبت شرکت در کرج

با توجه به نوع شرکت حقوقی که جهت ثبت انتخاب می شود نوع اوراق ثبتی متفاوت می باشد. به طور مثال اوراق ثبتی شرکتهای سهامی خاص شامل مدارک مورد نیاز از قبیل اساسنامه، اظهارنامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین می باشد و اوراق شرکت های با مسئولیت محدود شامل اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین هستند. بقیه انواع شرکت های نام برده شده دارای اوراقی شبیه به هر دو نوع شرکت حقوقی ذکر شده (شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص) می باشند.

مزایای ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج برای شروع یک فعالیت تجاری تولیدی خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و انکار ناپذیر می باشد. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار میگیرد تا در خصوص پیگیری های لازم و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد. از جمله سایر فواید شیوه ثبت شرکت در کرج امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات فراهم می شود.

با انجام مراحل شیوه ثبت شرکت در کرج وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت در کرج می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی تکسفیر در ارتباط باشید.برای ثبت برند و ثبت برند در کرج با ما تماس بگیرید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید

انجام مراحل ثبت شرکت در کرج را به موسسه ی حوقی تکسفیر بسپارید با ثبت شرکت در کرج میتوانید در مناقصات شرکت کنید و مطمئن باشید که با شرکت ها و ارگان های خصوصی بهتر و راحتر میتوانید در ارتباط باشید و گسترش در کار خود را احساس کنید

بازدید 134 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 12:08
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image