ثبت شرکت در درق

سپتامبر 08

ثبت شرکت در درق

ثبت شرکت در درق

برای انجام مراحل ثبت شرکت خود به موسسه ی با سایقه تکسفیر مراجعه کنید ثبت شرکت های گوناگونی در قانون تجارت وجود دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارا می باشند مثلا ثبت شرکت مهندسی می بایست یک نفر مدرک مهندسی را داشته باشد و یا ثبت شرکت های دیگر بر طبق نوع فعالیتی که انجام می دهند می توانند از انواع ثبت شرکت ها که به شرایط کاریشان وابسته است انتخاب نمایند.

شهر درق که در جنوب غربی استان خراسان شمالی واقع می باشد در نقطه تلاقی سه استان سمنان و خراسان شمالی و استان گلستان قرار دارند.برای انجام امور اخذ کد اقتصادی ،ثبت برند ،جواز تاسیس ،اخذ کد اقتصادی در کرج و ثبت اختراع و ثبت شرکت با ما تماس بگیرید

از صنایع دستی شهر درق می‌توان کلاه کرکی یا کلاه گوشی را نام برد که از هنرهای زیبای این شهر به شمار می رود و توسط سالمندان تهیه می گردد که بعد از آن به فروش می رسد. این افراد می توانند ثبت شرکت بافتنی سنتی نمایند و هنرهای خود را به نمایش گذارند و گسترش دهند به همین دلیل اقدام نمودن به ثبت شرکت یکی از مراحل اصلی توسعه بخشیدن به فعالیت ها و اقتصاد کسب و کار به شمار می رود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی و ثبتی در زمینه ثبت شرکت، برترین مجری فوق تخصصی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا با مشاوران ما به رایگان اطلاعات جامعی کسب کنید. و انجام امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و ... را با خیال راحت به ما بسپارید.

ثبت شرکت بافتنی سنتی در شهر درق

هدف از ثبت شرکت بافتنی سنتی به کارگیری امکانات و امتیازات بعد از ثبت شرکت جهت ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات و البته پیشبرد اوضاع اقتصادی و انتفاعی مجموعه می باشد.

با ثبت شرکت می توان در چار چوب قوانین تجاری حرکت نمود و در حوزه های وسیع تری نسبت به قبل اقدام نمود.

برای ثبت شرکت ها نیاز به مراجعه نمودن به اداره ثبت شرکت ها می باشد که از این رو برای انجام تمامی امور حقوقی و وکالتی نیاز به مشاوره و کسب آگاهی از یک موسسه حقوقی و ثبتی با تجربه و فوق تخصصی می باشد.

هدف ازثبت شرکت بافتنی سنتی

با ثبت شرکت بافتنی سنتی امور شما در چهار چوب قانون و با توجه به موارد بسیار مهمی انجام می گیرد که می تواند در نهایت منجر به پیشرفت و ارتقای سطح کیفی و افزایش میزان فعالیت تجاری شما گردد.

ثبت شرکت برای صاحبین شرکت ها با ثبت شرکت به صورت اختصاصی می توان امور زیر را انجام داد:

مواردی از قبیل:

1.خريد و فروش نمودن

2.صادرات و واردات تمامی کالاهاي مجاز بازرگاني

3.اخذ و اعطاي نمايندگي داخلي و خارجي

4.شرکت درمناقصات و مزايدات دولتي و عمومي

5.ايجاد شعب در سراسر کشور

6.شرکت در نمايشگاه هاي داخلي و خارجي

7.اخذ و دریافت وام و تسهيلات از تمامی بانک ها و موسسسات دولتی و خصوصی

معمولا با ثبت این گونه شرکت ها علاوه بر کالاهای مجاز بازرگانی معمولا کالاهایی را که مربوط به حوزه فعالیت شرکت می باشند نیز درج می گردد و در واقع با این عمل حوزه فعالیت شرکت وسیع تر خواهد شد.

انواع ثبت شرکت در شهر درق

1-ثبت شرکت سهامی خاص در درق

2- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در درق

3- شرکت سهامی عام

4- شرکت تضامنی

5- شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

6- شرکت نسبی

7- شرکت تعاونی

مراحل ثبت شرکت در درق

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از تایید نهایی اطلاعات حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید نام های شرکت از طریق سامانه اعلام می گردد. درصورت عدم تایید نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت میکنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های درق ارسال می کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در درق

برا ی اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در درق نمایید نیاز به اقدام دو نفر یا بیشتر برای ثبت شرکت می باشد . سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین شود .

سرمایه نزد مدیر عامل می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمودهه زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت عنوان و درج گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا شود.

مدت زمان ثبت شرکت در درق

مدت زمانی که برای انجام امور ثبت شرکت در درق لازم است پس از اینکه مدارک لازم تکمیل گردید، انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات لازم خود را در راستای انجام فعالیت به انجام برسانند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در درق از مدت زمان قطعی آن اطلاعات لازم را کسب نمایید با ثبت شرکت میتوانید فعالیت و کسب و کار خود را قانونی و رسمی کنید ما میتوانیم مراحل ثبت شرکت را برای شما به نحو احسنت انجام دهیم .

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 156 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 12:11
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image