ثبت شرکت در نیک شهر

سپتامبر 08

ثبت شرکت در نیک شهر

ثبت شرکت در نیک شهر

برای انجام امور ثبت شرکت خود با کارشناسان باتجربه ی تکسفیر در ارتباط باشید جهت ایجاد یک موقعیت شغلی مناسب و منحصر به فرد، در مرحله اول می بایست برنامه ریزی نمود که چه فعالیتی را تصمیم داریم پیش بگیریم و چه مقدار سرمایه داریم تا بتوانیم یک کارآفرینی و در انتها ثبت شرکت داشته باشیم.

ثبت شرکت سهامی خاص می تواند فرصت های شغلی بسیاری را برای صاحبان شرکت فراهم کند که در جهت رشد و توسعه شرکت به کار بگیرند از این جهت امروز قصد داریم در مورد ثبت شرکت سهامی خاص در نیک شهر بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

 

یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان که در منطقه چابهار واقع می باشد شهر نیک شهر است. که پیشینه تاریخی درخشانی از آثار تاریخی و باستانی را داراست. و از دیدگاه باستان شناسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این شهر با بیش از 300 اثر تاریخی و باستانی را در دوره اسلامی دارا می باشد.

این شهر از شهرستان‌های بزرگ و پرجمعیت استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود. سه شهر فنوج، بنت و اسپکه از لحاظ اداری زیر نظر شهر نیک شهر می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص  در این شهر از فرصت های شغلی بیشماری می تواند برخوردار باشد و شهرک های صنعتی متعددی را می توان برنامه ریزی نمود تا مردم شهر و افرادی که جویای کار می باشند را صاحب شغل و درآمد نمود. این شهر از نظر جمعیتی دارای بیش از 16 هزار نفر جمعیت دارد که جمعیت این شهر در حد متوسط می باشد و 7 امین شهر پرجمعیت در بین شهرهای استان سیستان و بلوچستان محسوب می گردد.

راه های ارتباطی در نیک شهر از طریق راه‌های اصلی آسفالته به شهرهای مهمی مانند چابهار، کنارک و ایرانشهر متصل می باشد. نیک شهر بعد از کنارک، نزدیکترین شهر به بندرچابهار است.

و این شهر از لحاظ آب کشاورزی دارای موقعیت مناسبی است که محصول عمده در نیک شهر کشت برنج می باشد و شما می توانید در ثبت شرکت های گوناگونی مانند ثبت شرکت حمل و نقل و پخش مواد غذایی اقدام نمایید و کسب وکار خود را توسعه ببخشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتردر زمینه تمامی امور ثبتی می توانید با موسسه حقوقی و ثبتی برترین مجری فوق تخصصی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا با مشاوران ما به رایگان اطلاعات جامعی کسب کنید. و انجام امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و ... را با خیال راحت به ما بسپارید.

قانون تجارت انواع شرکت های تجاری را به 7 نوع تقسیم می کند:

1ـ شرکت های سهامی خاص و عام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نیک شهر

3 ـ تضامنی

4 ـ مختلط سهامی

5ـ مختلط غیر سهامی

6ـ شرکت نسبی

7ـ شرکت تعاونی

تولید و مصرف که ثبت این نوع شرکت ها در تهران بر عهده اداره ثبت شرکت ها و در شهرستان در اداره ثبت مرکزی می باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نیک شهر

مطابق با ماده 27 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین 2 یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده است و هر یک از شرکاء بدون این که سرمایه به سهام و یا قطعات سهامی تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود

الف) 2 نسخه تقاضانامه

ب)2 نسخه صورت شرکتنامه

ج) 2 نسخه اساسنامه

د) 2 نسخه صورت جلسه مجمع عمومی و مؤسسین

ه) کپی برابر اصل شده شناسنامه مؤسسین و چنان چه هیأت مدیره نیز خارج از شرکاء باشند کپی برابر اصل شده شناسنامه اعضاء هیأت مدیره نیز ضروری است و هرگاه موسسین شرکت اشخاص حقوقی باشند آخرین تغییرات مدیران و سرمایه شرکت که در روزنامه رسمی درج گردیده است همراه با برگه معرفی نامه نماینده نیز ضمیمه مدارک دیگر می شود .

ثبت شرکت سهامی عام در نیک شهر

مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی عام

که شامل مدارک قبل از پذیره نویسی و بعد از پذیره نویسی می باشد. مدارک قبل از پذیره نویسی؛دو نسخه اظهار نامه به انضمام دو نسخه طرح،اساسنامه و دو نسخه اعلامیه پذیره نویسی همراه با کپی مصدق شناسنامه های موسسین و گواهی بانکی که در قانون تجارت تصریح شده است که مؤسسین 20 درصد از کل سرمایه را تعهد می نمایند و 35 درصد از 20درصد را واریز و گواهی بانکی ارائه می دهند.

هر چند مؤسسین می توانند بیشتر از 20 درصد از کل سرمایه را تعهد نماید ولی نباید کمتر از آن چه در قانون تجارت درج شده است باشد. بندهای بعد از آن بعد از پذیره نویسی کامل می شود حداقل سرمایه نیز 5 میلیون ریال معادل 500 هزار تومان می باشد . برای کسب اطلاع از مطالب طرح اساسنامه و اعلامیه پذیره نویسی به ماده 8 و 9 قانون تجارت مراجعه نمائید .

ثبت شرکت سهامی خاص در نیک شهر

ثبت شرکت سهامی خاص در نیک شهر با هر موضوع فعالیتی که به ثبت برسند به عنوان شرکت های بازرگانی شناخته می شوند و تمامی سرمایه در این شرکت ها توسط اعضا هیئت مدیره تامین می شود و این سرمایه می باید به سهام تقسیم گردد و 35درصد آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز شود و تعداد سهامداران آن 3نفر است و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل نیز نیاز می باشد. به کار بردن از قید سهامی خاص الزامی است. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در نیک شهر با کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر در تماس باشید.با ثبت شرکت میتوانید موفقیت را تجربه کنید

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 149 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 12:11
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image