ثبت شرکت در کلمه

سپتامبر 08

ثبت شرکت در کلمه

ثبت شرکت در کلمه

شرکت های بسیاری در سطح شهر مشغول فعالیت می باشند ولی اگر یکی از این شرکت ها، ثبت شرکت انجام نداده باشند موقعیت نامناسبی را برای خود ایجاد نموده اند چرا که با ثبت شرکت می توانند یک پشتوانه محکمی برای تمامی زحمات و فعالیت های خود در شرکت ایجاد کنند.

شهر کلمه یکی از شهرهای استان بوشهر در جنوب کشور ایران می باشد که می توانید در شهر کلمه شرکت تاسیس کنید. جمعیت این شهر بالغ بر بیش از 2000 نفر جمعیت دارد که این شهر از نظر بزرگی و جمعیتی که دارد یکی از کوچکترین شهرهای کشور ایران به شمار می رود.برای انجام مراحل ثبت شرکت خود به مکوسسه ی تکسفیر مراجعه کنید

این شهر به دلیل اینکه دارای آثار باستانی در سمت شمالی شهر است نشان دهنده ی قدمت تاریخی می باشد. این شهر از نظر داشتن موقعیت جغرافیایی خوب و قرار گرفتن در بخش میانی بخ بوشکان، می تواند فرصت شغلی مناسبی را برای همگان به وجود آورد. و همچنین استقرار شدن بخشداری و نهاد های دولتی در این شهر باعث شده که فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در این شهر از رونق بیشتری برخوردار گردند.

و سرمایه داران و اشخاصی که تخصص کاری مناسبی دارند می توانند تاسیس شرکت و در نهایت ثبت شرکت نمایند و موجب پیشرفت شهر و کشور خود گردند هرچه سعی کنیم که تولیدات داخلی کشور خود را افزایش دهیم و با کیفیت نماییم می توانیم موفقیت را با دستان خود لمس کنیم.و دیگر به محصولات خارجی نیاز نداشته باشیم.

ثبت شرکت

با ثبت شرکت شما می توانید از تسهیلات بانکی بهره مند گردید و وام بانکی دریافت کنید و در جهت بهبود شرکت و افزایش محصولات خود قدم بردارید.

این شهر نیز مانند شهرهای دیگر از جاذبه ای گردشگری زیبایی برخوردار است که گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است و به همین دلیل افراد زیادی برای گذراندن تعطیلات خود به طبیعیت زیبای این شهر مسافرت می کنند که این شهر از نظر جذب طبیعت گردی در استان بوشهر دارای اهمیت می باشد. پس بهتر است که ثبت شرکت گردشگری را نیز در اولویت فعالیت های کاری خود قرار دهید.

صنایع دستی مردم شهر کلمه در کنار شغل کشاورزی و دامپروری، خلق آثار هنری این افراد می باشد که شامل جاجیم بافی، گلیم بافی، زنبیل بافی و سایر صنایع دستی دیگر که با استفاده از مواد طبیعی موجود در طبیعت ساخته می شود.

مردان و زنان این شهر در کنار مشاغل کشاورزی و دامپروری با دستان هنرمند خود دست به خلق آثار هنری می زنند. گلیم و گبه، جاجیم، جانماز، تک (زیر اندازی که با برگ نخل می بافند)، زنبیل و دیگر آثار هنری که با استفاده از مواد موجود در طبیعت ساخته می‌شود. شما می توانید جهت رونق بیشتر صنایع دستی خود ثبت شرکت صنایع دستی نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی و ثبتی برترین مجری فوق تخصصی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا با مشاوران ما به رایگان اطلاعات جامعی کسب کنید. و انجام امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و ... را با خیال راحت به ما بسپارید.

اقسام ثبت شرکت در شهر کلمه

1-ثبت شرکت سهامی خاص در کلمه

2- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلمه

3- شرکت سهامی عام

4- شرکت تضامنی

5- شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

6- شرکت نسبی

7- شرکت تعاونی (تولید و مصرف)

مراحل ثبت شرکت در کلمه

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از تایید نهایی اطلاعات حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید نام های شرکت از طریق سامانه اعلام می گردد. درصورت عدم تایید نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت میکنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های کلمه ارسال می کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلمه

برا ی اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلمه نمایید نیاز به اقدام دو نفر یا بیشتر برای ثبت شرکت می باشد . سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین شود .

سرمایه نزد مدیر عامل می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمودهه زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت عنوان و درج گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا شود.

مدت زمان ثبت شرکت در کلمه

مدت زمانی که برای انجام امور ثبت شرکت در کلمه لازم است پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات لازم خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در کلمه از مدت زمان قطعی آن اطلاعات لازم را بیابیدبا ثبت شرکت در کار خود موفق شوید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 142 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 12:13
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image