ثبت شرکت در جزیره خارگ

سپتامبر 08

ثبت شرکت در جزیره خارگ

ثبت شرکت در جزیره خارگ

برای اینکه بتوانیم اجناس و تولیدات داخلی خود را با کیفیت و رونق ببخشیم می بایست بستره این فعالیت های رو به رشد را فراهم نماییم و این امر با ثبت شرکت امکان پذیر می باشد

با تاسیس شهرک های صنعتی و شرکت های گوناگون علاوه بر اینکه موجب ایجاد اشتغالزایی در سطح شهر و کشور می گردد بلکه می تواند در پیشرفت و افزایش تولید داخلی کشور تاثیر بسزایی را داشته باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ثبت شرکت با ما در ارتباط باشید

جزیره خارک یکی از جزایر مسکونی استان بوشهر می باشد که متعلق به کشور ایران می باشد که دارای اهمیت اقتصادی مناسبی می باشد و این جزیره جمعیتی بالغ بر بیش از 8 هزار نفر جمعیت دارد.

این شهر از نظر نحوه ساخت و سازی که دارد به دو گروه عمده ای تقسیم می شود که از قبیل: شاخت و ساز مهندسی و ساخت و ساز سنتی می باشد. و ساخت و ساز سنتی به دست خود اهالی مردم بومی ساخته می شود. و در این جزیره، دارای کوچه‌های باریک و پیچ در پیچ و دارای تراکم جمعیت بالایی می باشد. ساختمان‌ها یک طبقه و دارای حیاط کوچکی هستند. در سال‌های اخیر با پیشرفته شدن صنعت ساختمان سازی، تعداد ساختمان‌های چند طبقه افزایش یافته است.

و با ثبت شرکت ساخت و ساز و ثبت شرکت مهندسی می توانید ساختمان های ایمن از زلزله بنا نمایید. سایر اداره‌ها و دایره‌های دولتی از قبیل بانک‌ها، آموزش و پرورش، سازمان تأمین اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی، مرکز بهداشتی درمانی، در این جزیره شعبه دارند.

یکی از مهم‌ترین پایانه های صادرات نفت جهان در این جزیره بنا شده‌است.

اراضی این جزیره بالغ بر ۹۰ درصد توسط شرکت های نفتی از جمله شرکت پایانه‌های نفتی، شرکت نفت فلات قاره و شرکت صنایع پتروشیمی و شرکت ملی نفتکش ایران مورد استفاده صنعتی و خدماتی قرار گرفته است.

گسترش فضای سبز و خیابان ها و بلوارهای بسیار جذاب و دیدنی در بخش شرکتی موجب ساماندهی بافت جغرافیایی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی گردیده است که از مناطق معروف آن می‌توان به بلواردریا، بلوار خلیج فارس، بلوار نظارت خارگ، بلوار نفت، بلوارشهدای خارگ، بلوار دولت اشاره نمود.

آثار باستانی که این جزیره داراست به نام سنگ‌نبشته‌ای از دوران باستان در خارک به زبان پارسی باستان و خط میخی وجود دارد که از این کتیبه می توان به‌عنوان سندی دیگر دربارهٔ نام خلیج فارس یاد کرد.

شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت ها با شماره های تماس موسسه حقوقی و ثبتی برترین مجری فوق تخصصی امور ثبتی مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و ... تماس حاصل فرمایید و همچنین از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.

اقسام ثبت شرکت در جزیره خارگ

1-ثبت شرکت سهامی خاص در جزیره خارگ

2- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در جزیره خارگ

3- شرکت سهامی عام

4- شرکت تضامنی

5- شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

6- شرکت نسبی

7- شرکت تعاونی (تولید و مصرف)

مراحل ثبت شرکت در جزیره خارگ

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از تایید نهایی اطلاعات حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید نام های شرکت از طریق سامانه اعلام می گردد. درصورت عدم تایید نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت میکنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های جزیره خارگ ارسال می کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در جزیره خارگ

برا ی اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در جزیره خارگ نمایید نیاز به اقدام دو نفر یا بیشتر برای ثبت شرکت می باشد . سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین شود .

سرمایه نزد مدیر عامل می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمودهه زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت عنوان و درج گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا شود.

مدت زمان ثبت شرکت در جزیره خارگ

مدت زمانی که برای انجام امور ثبت شرکت در جزیره خارگ لازم است پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات لازم خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در جزیره خارگ از مدت زمان قطعی آن اطلاعات لازم را بیابیدپس از تهیه ی مدارک ثبت برند به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید و مراحل ثبت برند و ثبت برند در کرج را به ما بسپاریدبا ثبت شرکت به موفقیت شغلی دست پیدا خواهید کرد.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 146 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:10
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image