ثبت شرکت در ریز

سپتامبر 08

ثبت شرکت در ریز

ثبت شرکت در ریز

برای ایجاد یک شغل اقتصادی و تولیدی مناسب بهتر است که ثبت شرکت نمایید تا از حمایت هایی که ثبت شرکت برای صاحبان شرکت قرار داده است بهره مند گردید تا بتوانید کار و فعالیت خود را توسعه ببخشید.

ما در اینجا به نحوه و مدارکی که باید برای ثبت شرکت در اختیار داشته باشیدپرداخته ایم و در صورت هر گونه سوال و آگاهی های لازم دیگر می توانید با موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل فرمایید تا مشاوران و کارشناسان با تجربه شما را در کسب اطلاعات بیشتر یاری نمایند.با ثبت شرکت خود به صورت حرفه ای پیشرفت کنید

 

 

شهر ریز یکی از شهرهای استان بوشهر در جنوب کشور ایران می باشد که این شهر از توابع شهرستان ریز می باشد و ریزعیتی معادل بیش از 2هزار نفر ریزعیت دارد.

موقعیت راه های ارتباطی که شهر ریز همجوار است شامل: از سمت شمال این شهر با شهرستان فیروزکوه استان فارس، و از سمت جنوب با شهرستان دیر و از سمت غرب نیز با با شهرستان ریز همسایه می باشد. که شما می توانید با وجود دارا بودن این راه های ارتباطی مناسب در جهت شغلی صادرات و یا حمل و نقل اقدام نمایید.

و این شهر به دلیل دارا بودن ناحیه ای که آب شیرین دارد از نظر کشاورزی از اهمیت بسیاری برخوردار گشته است.

و شما می توانید با توجه به محصولات کشاورزی که در این شهر پرورش می یابد یک شرکت پخش مواد غذایی را تاسیس نمایید.

جهت ثبت شرکت پخش مواد غذایی نیاز به دریافت مجوز از اداره مربوطه می باشد . و همچنین نیاز به کسب پروانه لازم از سازمان غذا می باشد.

شرکت پخش مواد غذایی نیاز به یک انبار برای نگهداری مواد می باشد که شرایط بهداشتی در آن رعایت شده باشد.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر پس از اخذ مجوز لازم و در نظر گرفتن مکانی به عنوان انبار نگهداری مواد غذایی، امور ثبتی شما عزیزان را به عهده می گیرد .

مدارک لازم ثبت شرکت پخش مواد غذایی

1. کسب مجوزهای لازم در صورت نیاز

2.کپی مدارک شناسایی اعضاء

3. گواهی عدم سوء پیشینه

تعریف ثبت شرکت در ریز

ثبت شرکت در ریز به فرایندی گفته می شود که در طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را مابین خود امضا می کنند که این قرارداد در برگرفته از قواعدی است برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالت خاج از شرکت می باشد.

شرکت ها بر حسب فعالیت و نوع تعامل ما بین شریکان و سهامداران دارای انواعی می باشند:

ثبت شرکت سهامی خاص در ریز

ثبت شرکت در سهامی عام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ریز

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

شرکت تعاونی.

و مسلما بر حسب نوع شرکت قواعد و چارچوب حاکم و در نتیجه نوع قرارداد و مراحل ثبت شرکت نیز متفاوت و گوناگون خواهد بود.

ثبت شرکت های سهامی خاص در ریز

در ماده 1 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت در تعریف شرکت های سهامی آمده است:"شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست."

شرکت سهامی ولو اینکه موضوع عملیات آن غیر بازرگانی باشد،بازرگانی محسوب می شود.می توان گفت با تعریفی کلی که برای عقد بودن شرکت های تجاری به عمل آمده شرکت سهامی نیز از ریزله عقود محسوب می گردد. مسوولیت شرکاء محدود به سهام می باشد و مبلغ اسمی سهام نیز باید با یکدیگر مساوی باشد.شرکت های سهامی خود به دو دسته سهامی خاص و سهامی عام تبدیل می شوند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ریز

1.تعیین نمودن یک نام مناسب برای شرکت

2.ثبت نام در سامانه

3.اخذ و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

4.ارسال اوراق از طریق پست به اداره جهت انجام ثبت شرکت در ریز

5.بررسی نمودن مدارک

6.تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی جهت درخواست ثبت شرکت در ریز

7.ارسال نمودن آگهی برای منتشر کردن در روزنامه رسمی کشور

8.اقدام به امور ایجاد تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

9.اقدام به امور تبلیغاتی پس از ثبت شرکت

مدت زمانی که جهت انجام این مراحل به طول می انجامد به طور تقریبی 20 الی 25 روز می باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ریز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود، مانند بقیه شرکت ها برای انجام امور تجاری تاسیس می شوند ، با ثبت شرکت های مسئولیت محدود می توان بدون نیاز به تنبدیل سرمایه به سهام ، تمامی سرمایه مورد نیاز برای شرکت تامین می گردد

در حقیقت ثبت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین 2 یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است.در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌درج و قید گردد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ریز

1.پرداخت مبلغ مورد تایید به نام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تعیین نمودن نام

2.تکمیل نمودن و پر کردن فرم تعیین نام

3. تهیه 2 برگ تقاضا نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل نمودن آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط تمامی سهامداران [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی[

4. 2برگ شرکت نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل نمودن آن و امضاء ذیل شرکت نامه توسط تمامی سهامداران

مزایای ثبت شرکت در ریز

ثبت شرکت برای آغاز یک فعالیت تجاری، تولیدی، خدماتی و …. در چارچوب تشکل حقوقی امری الزامی و غیر قابل انکار است. با ثبت شرکت فعالیت بنگاه در زیر سایه حمایت های دولتی و قانون تجارت قرار می گیرد تا در خصوص پیگیری هایی که لازم است و در خصوص دعاوی و … امکان رسیدگی باشد.

از ریزله سایر فواید ثبت شرکت در ریز امکان عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت در مناقصات و مزایدات تهیه و فراهم می شود. با انجام مراحل ثبت شرکت در ریز وظایف و میزان سهام مؤسسین شرکت بر طبق مدارک قانونی و ثبتی مشخص شده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان رسیدگی نیز وجود خواهد داشت.

برای اخذ و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه مزایای ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر در ارتباط باشید.برای انجام امور ثبت برند و ثبت برند در کرج با ما در ارتباط باشید با ثبت شرکت در موسسه ی تکسفیر رضایت کامل را از کار خود خواهید داشت

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 139 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:11
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image