ثبت شرکت در وحدتیه

دسامبر 25

ثبت شرکت در وحدتیه

ثبت شرکت در وحدتیه

ثبت شرکت از امور اقتصادی و اساسی جهت ایجاد اشتغالزایی به شمار می رود و هر شخصی که می خواهد بسته به نوع رشته تحصیلی خود و یا حرفه ای که دارای می باشد می تواند با ثبت شرکت موجب رونق وتوسعه فعالیت کاری خود گردد و به راحتی به اهداف خود که موفقیت در امور اجتماعی و اقتصادی می باشد را کسب نمود. شهر وحدتیه از شهرهای جنوب کشور ایران در استان بوشهر قرار دارد

وحدتیه شهری از توابع بخش سعدآباد شهرستان دشتستان استان بوشهر در جنوب ایران است.

که این شهر یکی از شهرهای نفت خیز در استان بوشهر می باشد. که مهمترین فعالیت اقتصادی و شغلی مردمان وحدتیه، کشاورزی است که عمده محصول آن گندم و خرما می باشد با توجه به فراهم شدن امکانات کشاورزی محصولاتی بیشتری نیز رونق یافته است.

جاذبه‌های گردشگری و تاریخی متعددی در شهر وحدتیه وجود دارد که می توان موارد زیر را نام برد:

1.جاذبه‌های طبیعی شامل: نخلستان‌های سرسبز، کو های زیبا در شهر وحدتیه، وجود رودخانه و دریاچه

2. جاذبه‌های تاریخی شامل: سدهای باستانی، سد سبا در ارتفاعات شرقی شهر و سدی دیگر در دامنه کوهستان بامعماری زیبا و جالب را نام برد.

که شما می توانید با کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت گردشگری، مسافران و توریست های بسیاری را با شهر وحدتیه آشنا نمایید و کسب درآمد کنید.

تمامی شرکت داران می توانند جهت ثبت تغییرات شرکت که شامل: تغییرنام، تغییرآدرس و خیلی از تغییراتی که لازم می باشد داشته باشند به موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر جهت به انجام رساندن این امور ثبتی تماس حاصل فرمایند تا با کمترین هزینه و با کمترین زمان ممکن یک ثبت شرکت موفقی را تجربه نماید.

انواع ثبت شرکت در وحدتیه

قالب ثبتی شرکت ها به استناد قانون تجارت به شرح ذیل می باشد:

1.شرکت های سهامی ( خاص و عام )

2.شرکت با مسئولیت محدود

3.شرکت تضامنی

4.شرکت تعاونی

5.شرکت نسبی

6.شرکت مختلط سهامی

7.شرکت مختلط غیرسهامی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خوانسار

برا ی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خوانسار نیاز به اقدام 2نفر یا بیشتر از 2نفر برای ثبت می باشد. سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین گردد .

سرمایه نزد مدیر عامل باقی می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذارده اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمود زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت درج و عنوان گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید تمامی سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا گردد .

ثبت شرکت سهامی خاص در خوانسار

جهت ثبت شرکت با سهامی خاص تمامی سرمایه ی مورد نیاز برای بر پایی شرکت توسط موسسین تامین می شود و 35 درصد از کل سرمایه به نام ثبت شرکت به حسابی که اعلام می شود واریز می گردد و 65 درصد بقیه سرمایه در تعهد سرمایه داران می ماند. برای ثبت این نوع شرکت ها گواهی بانکی که نشان دهنده واریز 35 درصدی از سرمایه می باشد لازم و ضروری است .

در شرکت سهامی خاص بعد از نام ثبتی شرکت باید عبارت سهامی خاص ذکر گردد. کمترین سرمایه در ثبت شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال (100 هزار تومان) می باشد .

تمامی شرکت های سهامی خاص باید یک جلد دفتر سهام جهت ثبت سهام شرکت تهیه و فراهم نمایند و تمامی تغییرات سهام نیز در آن ثبت گردد.

فواید و مزایای ثبت شرکت در خوانسار

هرکسی می‌تواند روزی تصمیم بگیرد که شرکت خودش را راه‌اندازی کند. فعالیت و اموری که باید انجام شود از جمله تولید یا خدمات باید سود آن هم در نظر گرفته شود. اگرچه می توان بدون ثبت شرکت هم در دنیای تجارت به فعالیت اموری خود ادامه داد اما به دلایل مختلفی ثبت شرکت انتخاب هوشمندانه ای برای انجام این امور می باشد.

هنگامی که کسب و کار خودتان را راه‌اندازی می کنید، ممکن است در ابتدا ثبت شرکت چندان مهم به نظر نیاید اما اگر قصد دارید از مزایای پرداخت مالیات، حفظ سرمایه و گسترش دادن فعالیت هایتان بهره مند گردید فعالیت تجاری تان.

از دیگر مزایای ثبت شرکت در خوانسار که می توان به آن اشاره کرد، می توان به محافظت از برند، مدیریت نمودن هزینه ها و کسب اعتبار را نام برد.

با ثبت شرکت می توانید از نام شرکت تان نگه داری کنید. هیچ فرد دیگری اجازه ندارد شرکتی با نام شرکت شما ثبت کند. تصور کنید شرکت دیگری با نام شما فعالیت داشته باشد و شما هم شرکت خود را به ثبت نرسانده باشید در این صورت مشتریان به کدام یک می توانند اعتماد کنند؟ از جهت دیگر با ثبت شرکت در برخی موارد شما می توانید از مصونیت قانونی برخوردار می گردید و مسئولیت فردی متوجه شما نخواهد بود.

همچنین شما با ثبت شرکت به سهولت می توانید از بیمه های تجاری برخوردار گردید یا سرمایه گذاران را جذب کنید چراکه آن ها می دانند شما به شخصه مسئول بقای شرکت نیستید.

یکی دیگر از فواید ثبت شرکت این است که حتی اگر شما بیمار یا فوت شوید باز هم شرکت به فعالیت خود ادامه خواهد داد. یک شرکت ثبت شده در اصل یک نهاد با ماهیت خاص خود است بنابراین فرد دیگری می‌تواند آن را در اختیار و به دست بگیرد و اداره کند و یا حتی آن را بفروشد.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در خوانسار

هزینه دستمزد ثبت شرکت در تمامی شرکت ها متغیر و گوناگون می باشد و سایر هزینه ها که ممکن است شامل حق الثبت، حق التمبر، روزنامه رسمی و … بر اساس واریزی های اداره ثبت که طبق میزان سرمایه و میزان موضوع فعالیت تغییرات محاسبه می گردد.

مدت زمانی که در جهت امور ثبتی به طول می انجامد و شرکت شما ثبت گردد بین ۳۰ الی ۴۵ روز کاری می تواند باشد.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 35 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 04 دی 1396 ساعت 08:01
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image