ثبت شرکت در خورموج

سپتامبر 08

ثبت شرکت در خورموج

ثبت شرکت در خورموج

اگر قصد ایجاد یک شغل مناسب برای خود و دیگران را دارید و می خواهید تمام فعالیت های کاری خود را به نتیجه دلخواه برسانید می بایست به ثبت شرکت در خورموج اقدام نمایید تا از مزایایی که ثبت شرکت در اختیار شما قرار می دهد بهره مند گردید و آن را در راستای تولید و توسعه کاری خود به کار ببرید.

ثبت شرکت در خورموج یکی از این امور مهم در امر کارآفرینی می باشد. خورموج از شهرهای استان بوشهر می باشد که از مهمترین مراکز تاریخی، فرهنگی و قومی دشتی قدیم می باشد.

شهر خورموج از قدمت بسیار طولانی برخوردار است که به دوران قبل از اسلام برمی گردد که آثار تاریخی متعددی که دارد نشانگر قدمت باستانی این شهر می باشد.

که این آثار تاریخی شامل:

بارگاه میر ارم بن سام بن نوح،

باقیمانده‌های شهر باستانی خورموج

قلعه محمدخان دشتی،

آتشکده خورموج،

قلعه دختر،

عمارت شیرینه

و ...

شرایط ثبت شرکت گردشگری

آيين نامه نظارت بر تأسيس و فعاليت دفتر هاي خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت، ثبت برند، کد اقتصادی، اخذ کد اقتصادی همراه شماست.

ماده 1 : خدمات مسافرتي و گردشگری به دو دسته تقسيم مي شود :

1. تنظيم برنامه مسافرتهاي هوايي به طور مستقيم يا غير مستقيم ‌به منظور فروش بليت مسافرتهاي هوايي ، ذخيره جا ، با رعايت قوانين و مقرارت و دستورالعمل هاي سازمان .

2. انجام خدمات لازم در زمينه ايرانگردي و جهانگردي ، تنظيم مسافرت گروهها و گشتهاي داخلي و خارجي با وسايل زميني ، دريايي ، هوايي و به طور كلي هر گونه فعاليت و خدمات ايرانگردي و جهانگردي با رعايت قوانين و مقرارت و دستورالعملهاي وزارت .

ماده 2‌: 1. هر شخص حقيقي و حقوقي ، در صورتي كه بخواهد فقط به انجام خدمات مسافرت هوايي مندرج در بند (الف) ماده (2) اقدام نمايد ، بايد با رعايت قانون هواپيمايي كشور ـ مصوب 1328 با اصلاح بعدي ـ و مفاد اين آيين نامه ، پروانه لازم را براي اشتغال از سازمان تحصيل نمايد . 2. هر شخص حقيقي يا حقوقي در صورتي كه قصد داشته باشد که فقط به انجام خدمات ايرانگردي و جهانگردي موضوع بند (ب) ماده (2) اين آيين نامه اقدام نمايد ، بايد با رعايت قانون « اهداف و وظايف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي » ـ مصوب 1365 ـ و مفاد اين آيين نامه ، پروانه لازم را براي اشتغال از وزارت تحصيل نمايد .

مراکز علمی و آموزشی در خورموج عبارتند از:

دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه پیام نور

دانشگاه علمی کاربردی

حوزه علمیه سفیران مهدی

حوزه علمیه پیامبر اعظم

حوزه علمیه الزهرا

مرکز فنی و حرفه‌ای دشتی

که با وجود رشته های تحصیلی که هر دانشجو به اتمام می رساند می توان یک ثبت شرکت در حوزه ی کاری خود ایجاد نمود.

اقسام و انواع ثبت شرکت در خورموج

1-ثبت شرکت سهامی خاص در خورموج

2- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خورموج

3- شرکت سهامی عام

4- شرکت تضامنی

5- شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

6- شرکت نسبی

7- شرکت تعاونی (تولید و مصرف)

مراحل ثبت شرکت در خورموج

در ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید از طریق اینترنت مرحله به مرحله انجام داده و پس از اینکه تایید نهایی اطلاعات شما انجام شد، حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید شدن نام های شرکت از طریق سامانه به اطلاع همه اعلام می گردد. درصورت عدم تایید شدن نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت می کنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های خورموج ارسال می کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خورموج

برا ی اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خورموج نمایید نیاز به اقدام دو نفر یا بیشتر برای ثبت شرکت می باشد . سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود توسط موسسین باید تامین شود .

سرمایه نزد مدیر عامل می ماند و هر یک از شریکان به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند متعهد می باشند .

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید نام یکی از اعضا یا شرکا را به عنوان اسم شرکت انتخاب نمودهه زیرا شخص مورد نظر مسئولیت تضامنی در برابر شرکت می یابد و همچنین در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید عبارت مسئولیت محدود قبل یا بعد از نام شرکت عنوان و درج گردد .

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه اعلام گردد و متن شرکت نامه تنظیم و امضا شود.

مدت زمان ثبت شرکت در خورموج

مدت زمانی که برای انجام امور ثبت شرکت در خورموج لازم است پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات لازم خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در خورموج از مدت زمان قطعی آن اطلاعات لازم را بیابید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 146 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:14
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image