ثبت شرکت در شوش

سپتامبر 08

ثبت شرکت در شوش

ثبت شرکت در شوش

اگر یکی از اهداف شما پیشرفت و گسترش شغل و فعالیت کاری می باشد بهترین امور برای رسیدن به موفقیت، ثبت شرکت در شوش می باشد که می بایست در زمینه ثبت شرکت اطلاعات جامعی را کسب نمود تا از مزایایی که ثبت شرکت در اختیار ما قرار می دهد بهترین گزینه و انتخاب را داشته باشیم.

شوش شهری است که در شمال غربی اهواز و استان خوزستان واقع می باشد. در این شهر باستان شناسان آثاری را یافته اند که آن را تقریب می زنند به 8 هزار سال قبل مربوط می دانند.

و این شهر از منسوجات ابریشمی معروفی برخوردار است به نام های ترنج، انارو نیشکر می باشند.

اقتصاد این شهر با احداث سد در شبکه خطوط انتقال انرژی، سیستم آبیاری مدرن، ایجاد کشت و صنعت‌ها به خصوص 7 تپه و واحدهای صنعتی متعدد منطقه شمال خوزستان به خصوص ناحیه اطراف، شهر شوش شاهد تحول اقتصادی بزرگی است که دارای جایگاه ویژه‌ای در اقتصاد ملی و توسعه کشور بدست آورده است. با فراهم شدن زمینه‌های مناسب سرمایه‌گذاری و توسعه فعالیت‌های جدید اقتصادی در منطقه بخش خدمات ویژه بازرگانی و مبادله کالا از یک سو، خدمات بانکی و اداری از سوی دیگر گسترش یافت به نحوی که قسمت بزرگی از نیروی انسانی شاغل در منطقه را به خود جذب نموده است.

صنایع دستی در شهر شوش نیز حائز اهمیت است که شامل:

نقاشی روی چوب، نقاشی روی سفال، تذهیب، منبت چوب، معرق چوب، سفالگری، کپو بافی، محرق ساقه گندم و سرمه دوزی

اگر علاقه به ثبت شرکت معماری دارید می توانید در این حوزه فعالیت خود را آغاز نمایید.

اصولا معماری به عنوان یکی از قدیمی ترین علوم، از گذشته تا به امروز بوده است. از وجود انسان تا به امروز، سایر پدیده های بشری روند تکاملی خود را طی نموده و تغییرات بسیاری را به خود دیده است که به واسطه همین تغییرات در طول زمان دارای تعاریف مختلفی گشته است. معماری به پدیده ای می گویند که در طول هزاران سال وجود داشته باشد و نمونه های آن به شکل بناها و ساختمان های متعددی در جهان موجود باشند.

برای اینکه بتوانیم به دنیای معماری و در نهایت ورود به کار برسیم در وهله اول باید ثبت شرکت نمایید. با ثبت شرکت معماری می توانید تمامی فعالیت های خود را به طور رسمی و قانونی آغاز نمایید.

در واقع می توان این شرکت را در قالب شرکت سهامی خاص و یا شرکت بامسئولیت محدود به ثبت رساند.

مدارک و مراحل ثبت شرکت معماری

1.داشتنحداقل سن برای ثبت شرکت 18 سال است.

2.حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکت 2 نفر و در شرکت های سهامی خاص 3 نفر است.

3.بعد از مرحله ثبت، شرکت ها باید نسبت به پلمپ دفاتر تجاری و انجام امور مالیاتی و دریافت کد اقتصادی اقدام نمایند.

شما می توانید جهت ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی خود با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با دارا بودن سال ها تجربه ثبتی موفق در ارتباط باشید.

شرایط ثبت شرکت در شوش

شرکت های تجاری بسته به نوع فعالیتی که دارند می توانند به ثبت برسند که عبارتند از :

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شوش

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی خاص در شوش

مختلط اعم از سهامی و غیرسهامی

شرکت تعاونی

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت های تجاری با توجه به وسیع بودن و میزان اعتبار در انواع شرکت های سهامی خاص و با مسئولیت محدود بیشتر به ثبت می رسند. قابل توجه است که اشخاص برای انجام فعالیت های هدفمند و بهره مندی از سود و سرمایه یکدیگر در شوش نیازمند فعالیت های قانونی می باشند.

که مهم ترین آنها ثبت شرکت برند تجاری می باشد اولین مرحله طراحی موضوع فعالیت می باشد چنانچه فعالیت شما نیازمند مجوز باشد دریافت این مجوز از ارگان های مربوطه ضروری می باشد. به منظور کسب اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر در تماس بوده و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شوش

در حال حاضر انجام فعالیت های بازرگانی در شوش نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد که یکی از مهمترین ترین این مراحل ثبت شرکت و ثبت برند در استان شوش می باشد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیت های بازرگانی نپردازند.

میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال (100هزار تومان) و یا بیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی است و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می شوند.

ثبت شرکت سهامی خاص در شوش

در شرکت های سهامی خاص با هر موضوع فعالیتی که قرار است به ثبت برسند به عنوان شرکت های بازرگانی شناخته میشوند تمامی سرمایه در این نوع شرکت ها توسط اعضا هیئت مدیره تامین می گردد و این سرمایه می باید به سهام تقسیم گردد و 35 درصد آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تعداد سهامداران 3نفر و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل نیز مورد نیاز می باشد. استفاده از درج سهامی خاص در عنوان الزامی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در شوش با کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر در تماس باشید.

مدارک ثبت شرکت در شوش

1.فتوکپی شناسنامه و فتوکپی کارت ملی تمامی اعضای هیأت مدیره و مدیران

2.امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره

3.گواهی عدم سوء پیشینه

4.تعیین موضوع فعالیت شرکت

5.انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت

6.آدرس محل فعالیت شرکت

7.مشخص نمودن میزان سرمایه شرکت

8.مشخص نمودن سهامداران و میزان سهام آنها

9.مشخص نمودن صاحبان امضاء در شرکت

10.تعیین اساسنامه، تعیین شرکتنامه و تقاضانامه

ثبت شرکت با این موضوعات ذکر شده می تواند پشتوانه قوی برای شروع فعالیت های وسیع و گسترده و انجام اموری مانند ثبت برند و برند سازی برای مووسین آنها قرار گیرد و در مقابل حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد نماید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 139 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:20
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image