مراحل لازم برای ثبت شرکت در کرج

سپتامبر 08

مراحل لازم برای ثبت شرکت در کرج

مراحل لازم برای ثبت شرکت در کرج

شما به وسیله ی موسسه ی حقوقی تکسفیر میتوانید مراحل لازم برای ثبت شرکت در کرج را در زمانی مناسب با هزینه هایی مقرون به صرفه به اتمام برسانید در مناقصات شرکت کنید فعالیت خود را قانونی کنید و فعالیت را در بازار رقابتی شغل و پیشه ی خود اغاز نمایید و یک مسیر پیشرفت را به صورت هموار طی کنید

ما تمام تلاش خود را داریم تا مراحل لازم برای ثبت شرکت در کرج به بهترین شکل ممکن انجام دهیم

شرایط ثبت شرکت در کرج

شرکت سهامی خاص با 2 بازرس امکان پذیر است اما در ثبت شرکت با مسئولیت محدود هرگاه تعداد شرکاء بیشتر از 12 نفر شد هیات نظار تشکیل می شود که ترکیب شده از 3 نفر بوده که همه آنها از بین شرکاء برای مدت 1 سال انتخاب می شوند که نباید عضو هیات مدیره شرکت باشند.

پس از ثبت شرکت ، مدیران باید حوزه مالیاتی را تعیین و تشکیل پرونده دارایی، تهیه دفاتر قانونی و پلمب دفاتر و اخذ کد اقتصادی را انجام دهند.

حداقل 2 شریک جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و همچنین 3 نفر سهامدار برای ثبت شرکت سهامی خاص در کرج که سن قانونی را دارا باشند. ( هر چند افراد زیر 18 سال هم می توانند شریک شوند )

حداقل سرمایه شرکت 100 هزار تومان ( 1000000ریال) .

برای شرکت سهامی خاص در شرف تاسیس حداقل 35 % سرمایه به صورت نقدی باید به حساب شرکت در شرف تاسیس واریز گردد که برای شرکت با مسئولیت محدود واریزی سرمایه نداریم.

اگر شرکا سرمایه غیر نقدی داشته باشند باید توسط کارشناس رسمی دادگستری تقویم و در اظهارنامه درج شود.

یک آدرس برای دفتر مرکزی شرکت که باید دارای کد پستی هم باشد. این محل مرکز فعالیت اصلی شرکت خواهد بود.

هیات مدیره باید حداقل از 2 نفر تشکیل گردد و در ثبت شرکت سهامی خاص اعضا و هیات مدیره باید حداقل دارنده یک سهم باشند اما در ثبت شرکت با مسئولیت محدود همه اعضا هیئت مدیره می توانند خارج از شرکا قرار داشته باشند برای ثبت شرکت اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باید گواهی عدم سوء پیشینه کیفری را از پلیس +10 یا اداره آگاهی محل خود اخذ نمایند.

مزایای ثبت شرکت در کرج

برخورداری از تبلیغات گسترده

جهانی شدن و عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی کشورهای دیگر

بهره مندی از شرکت در مناقصات و مزایدات

تحت پوشش بیمه قرار گرفتن

بهره گیری از معافیت های دارایی با توجه به نوع فعالیت

ثبت کسب و کار به صورت رسمی و مورد تأیید قانون

امکان استفاده از تسهیلات بانکی و مالی

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه دستمزد ثبت شرکت تمامی شرکت ها متغییر می باشد و سایر هزینه ها که ممکن است شامل حق الثبت، حق التمبر، روزنامه رسمی و … بر اساس واریزی های اداره ثبت که طبق میزان سرمایه و میزان موضوع فعالیت تغییرات محاسبه می گردد.

پروسه زمانی که طول می کشد شرکت شما ثبت گردد بین ۳۰ الی ۴۵ روز کاری می باشد.

بعد از ثبت شرکت، باید ظرف مدت یک هفته دفاتر تجاری خود را پلمپ نمایید و یا ثبت شرکت نمایید تا دفاتر پلمپ شما انجام گردد. بعد از پلمپ دفاتر بلا فاصله باید حوزه مالیاتی شرکت را تعیین نمایید و کد اقتصادی اخذ نمایید. اخذ کد اقتصادی توسط ثبت شرکت در کمترین زمان انجام می گردد. موارد ذکر شده باید هر چه زودتر انجام شود در غیر این صورت مشمول جرائم قانونی خواهید شد.

در ضمن باید طی دوماه از تاریخ ثبت شرکت نسبت به پرداخت ۲ در هزار سرمایه شرکت به حوزه مالیاتی خود اقدام نمایید، در غیراین صورت جریمه ای معادل دو برابر به شرکت شما تعلق می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های موسسه حقوقی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.

مراحل لازم برای ثبت شرکت در کرج را به ما بسپارید مراحل ثبت برند و ثبت برند در کرج را به ما بسپارید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی مراحل لازم برای ثبت شرکت در کرج با ما در ارتباط باشید

باسپردن مراحل ثبت شرکت در کرج به موسسه ی حقوقی تکسفیر تنها کافیست نام شرکت خود را انتخاب کنیدو نام انتخاب شده ی خود را تحویل ما دهید و موسسه ی تکسفیر آن را برای شما به ثبت برساند

بازدید 116 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:04
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image