ثبت شرکت در بندر امام خمینی

سپتامبر 08

ثبت شرکت در بندر امام خمینی

ثبت شرکت در بندر امام خمینی

اگر یکی از اهداف شما پیشرفت و گسترش شغل می باشد بهترین امور برای رسیدن به موفقیت ثبت شرکت می باشد که می بایست در زمینه ثبت شرکت اطلاعات جامعی را کسب نمود تا از مزایایی که ثبت شرکت در اختیار ما قرار می دهد بهترین استفاده را داشته باشیم.

بندر امام خمینی یکی از بندرهای استان خوزستان در خلیج فارس کشور ایران واقع می باشد. که از بزرگترین بنادر فعال در ایران می باشد. و این شهر طبق سرشماری سال 1395 دارای بیش از 100 هزار نفر جمعیت می باشد.

در کنار بندر امام خمینی، بندر شاهپور جهت توسعه واردات و صادرات بنا گردید که موجب قطبی شدن اقتصاد در استان خوزستان گردید.

این بندر پس از بندر شهید رجایی یکی از بزرگترین بنادر تجاری رد کشور ایران شده است که سالانه چندین میلیون تن کالا دریافت می کند که از این جهت از بزرگترین پایانه های تجارتی دریایی در کشور ایران محسوب می شود. که این بندر در موقعیت جغرافیایی شهر ماهشهر و در جنوب غرب استان خوزستان واقع شده است.

با استقرار کردن طرح‌های ملی موسوم به منطقه ویژه اقتصادی در اطراف شهر بندر، باعث افزایش مهاجرت از شهرهای دور و نزدیک برای اشتغال و امرار معاش به بندر امام خمینی (ره) گسیل داشت که موجب بالا رفتن جمعیت در این شهر گردید.

علاوه بر افزایش سریع جمعیت این شهر، دو عامل عمده دیگر اقتصادی و سیاسی، اجتماعی (جنگ تحمیلی) ، تعداد و تنوع فرهنگ‌های قومی این شهر را نیز بسیار تحت تأثیر خود قرار داده‌است، به طوری که هم اکنون طیف وسیعی از اقوام از قبیل لر، کرد، عرب و ترک را با خرده اقوام خود دربرگرفته است.

که با توجه به موقعیت هایی که این بندر در اختیار داشته است می توانید ثبت شرکت کشتیرانی و یا ثبت شرکت حمل و نقل نمایید و از مزایای آن بهره مند گردید.

شما می توانید اطلاعات خود را در زمینه ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و ثبت برند از طریق کارشناسان مجرب و متخصص موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تکمیل نمایید.

شرایط ثبت شرکت در بندر امام خمینی

شرکت های تجاری بسته به نوع فعالیتی که دارند می توانند به ثبت برسند که عبارتند از :

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر امام خمینی

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت سهامی خاص در بندر امام خمینی

مختلط اعم از سهامی و غیرسهامی

شرکت تعاونی

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت های تجاری با توجه به وسیع بودن و میزان اعتبار در انواع شرکت های سهامی خاص و با مسئولیت محدود بیشتر به ثبت می رسند. قابل توجه است که اشخاص برای انجام فعالیت های هدفمند و بهره مندی از سود و سرمایه یکدیگر در بندر امام خمینی نیازمند فعالیت های قانونی می باشند.

که مهم ترین آنها ثبت شرکت برند تجاری می باشد اولین مرحله طراحی موضوع فعالیت می باشد چنانچه فعالیت شما نیازمند مجوز باشد دریافت این مجوز از ارگان های مربوطه ضروری می باشد. به منظور کسب اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر در تماس بوده و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر امام خمینی

در حال حاضر انجام فعالیت های بازرگانی در بندر امام خمینی نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد که یکی از مهمترین ترین این مراحل ثبت شرکت و ثبت برند در استان بندر امام خمینی می باشد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیت های بازرگانی نپردازند.

میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال (100هزار تومان) و یا بیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی است و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می شوند.

ثبت شرکت سهامی خاص در بندر امام خمینی

در شرکت های سهامی خاص با هر موضوع فعالیتی که قرار است به ثبت برسند به عنوان شرکت های بازرگانی شناخته میشوند تمامی سرمایه در این نوع شرکت ها توسط اعضا هیئت مدیره تامین می گردد و این سرمایه می باید به سهام تقسیم گردد و 35 درصد آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تعداد سهامداران 3نفر و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل نیز مورد نیاز می باشد. استفاده از درج سهامی خاص در عنوان الزامی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در بندر امام خمینی با کارشناسان موسسه حقوقی تکسفیر در تماس باشید.

مدارک ثبت شرکت در بندر امام خمینی

1.فتوکپی شناسنامه و فتوکپی کارت ملی تمامی اعضای هیأت مدیره و مدیران

2.امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره

3.گواهی عدم سوء پیشینه

4.تعیین موضوع فعالیت شرکت

5.انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت

6.آدرس محل فعالیت شرکت

7.مشخص نمودن میزان سرمایه شرکت

8.مشخص نمودن سهامداران و میزان سهام آنها

9.مشخص نمودن صاحبان امضاء در شرکت

10.تعیین اساسنامه، تعیین شرکتنامه و تقاضانامه

ثبت شرکت با این موضوعات ذکر شده می تواند پشتوانه قوی برای شروع فعالیت های وسیع و گسترده و انجام اموری مانند ثبت برند و برند سازی برای مووسین آنها قرار گیرد و در مقابل حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد نماید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 157 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:10
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image