ثبت شرکت در بندر ماهشهر

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

سپتامبر 08

ثبت شرکت در بندر ماهشهر

ثبت شرکت در بندر ماهشهر

ثبت شرکت در بندر ماهشهر از امور رایجی می باشد که امروزه کمتر کسی حاضر می شود که شرکتی تاسیس نماید و با توجه به تلاش های بسیار جهت توسعه امور اقتصادی و تولیدی خود اقدام به ثبت شرکت نکند و از امتیازات حاصل از این امور غافل گردد، چرا که اگر شرکت دیگری در جای دیگر با همان نام شرکت شما به فعالیت های شبیه فعالیت های کاری شرکت شما مشغول گردد و محصولات بی کیفیتی را به مردم عرضه کند دیگر هیچ فردی به هیچ کدام از شرکت ها، چه شرکت شما و چه شرکت مشابه شرکت شما اعتمادی نمی کنند و تمامی زحمات شما از بین می رود پس بهتر است که در مرحله اول ثبت شرکت را در اولویت کاری خود قرار دهید.

 

با ثبت شرکت خود موفقیت را تجربه کنید بندر ماهشهر شهری است در جنوب استان خوزستان کشور ایران واقع است که شامل دو بخش به نام ماهشهر قدیم و ماهشهر ناحیه ی صنعتی. که این شهر وسیع ترین شهر بعد از شهرستان اهواز در استان خوزستان می باشد.

شهرهایی که در اطراف بندر ماهشهر واقع هستند از سمت شمال به شهر اهواز و از جنوب به خلیج فارس ایران و از غرب به شادگان منتهی می گردد.

از مناطق ویژه ی اقتصادی بندر ماهشهر که شامل چندین پتروشیمی به نام های فجر (یوتیلیتی)، اروند، امیرکبیر، بوعلی سینا، خوزستان، رجال، تندگویان، غدیر، فن آوران، کارون، لاله، مارون و نوید زر شیمی می‌باشد که موجب شده بندر ماهشهر از مهم‌ترین پایگاه پتروشیمی در ایران تبدیل شود.

توسعه و رونق بندرماهشهر، موجب توسعه ی تسهیلات و تجهیزات شهری و همچنین موجب افزایش جمعیت و مهاجر در این شهر شده است، و این تغییرات به تغییر بافت شهر و پیدایش بافت جدید با خانه‌های نوساز برای کارکنان شرکت نفت و پتروشیمی و فعالیت های وابسته، انجام گردیده است.

ثبت شرکت

از راه های دسترسی زمینی و هوایی به این شهرستان می توان از سمت شمال به آزاد راه خلیج فارس، و از سمت شرق، جاده بهبهان، امیدیه، ماهشهر و از سمت غرب، جاده آبادان ، ماهشهر و از سمت جنوب، جاده دیلم، هندیجان، ماهشهر می‌باشد. که از جهت ثبت شرکت در این شهرها، فعالیت های تجاری بسیار حائز اهمیت می باشد.

مهم‌ترین صنعت بندر ماهشهر که در بندر امام خمینی واقع است مربوط به منطقه ویژه اقتصادی بندرامام که در شمال آن بیشتر از چهل پتروشیمی و اداره بنادر و کشتیرانی بندر امام خمینی می‌باشد که این بندر را به قطب پتروشیمی در کشور ایران تبدیل کرده است.

پتروشیمی بندرامام جزء بزرگ‌ترین پتروشیمی‌ها در خاورمیانه محسوب می گردد که در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرامام خمینی واقع است و پتروشیمی اروند نیز بزرگترین تولیدکننده زنجیره pvc در جهان است که در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی قرار دارد. بندر ماهشهر از لحاظ صادراتی که بخشی از املاک پالایشگاه آبادان می باشد از بزرگ‌ترین بندر جنوب غرب کشور ایران می باشد که بخش عظیمی از صادرات کشور ایران از این بندر انجام می‌گیرد.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر با بیش از سال ها تجربه کاری و ثبتی شرکت ها آماده ثبت شرکت، ثبت تغییرات شرکت و ... توسط کارشناسان و وکلای با تجربه خود می باشد و هر گونه سوال جهت دریافت اطلاعات تکمیلی داشتید در خدمت شما عزیزان می باشیم.

انواع ثبت شرکت در بندر ماهشهر

متقاضیان ثبت شرکت جهت انجام پروسه تشکیل شخص حقوقی ابتدا باید با اشراف به قوانین نوع شخصیت حقوقی را انتخاب نمایند و با بررسی قوانین مرتبط با آن نوع از شرکتها تصمیم گیری های مرتبط را انجام دهند. انواع اشخاص حقوقی جهت ثبت شرکت در بندر ماهشهر به این شرح می باشند.

1.ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر ماهشهر

2.ثبت شرکت سهامی خاص در بندر ماهشهر

3.شرکت سهامی عام

4.شرکت تضامنی

5.شرکت نسبی

6.شرکت مختلط سهامی

7.شرکت مختل غیر سهامی

8.شرکت تعاونی

برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به شرایط هر یک از شرکت های ذکر شده و قوانین تجارت حاکم بر آن ها با دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان با تجربه موسسه با آگاهی بیشتر اقدام به ثبت شرکت در بندر ماهشهر نمایید.

مدت زمان ثبت شرکت در بندر ماهشهر

مدت زمانی که برای انجام امور ثبت شرکت در بندر ماهشهر لازم است پس از تکمیل مدارک و انجام امور ثبت نام ها تقریبا ۲۰ الی ۲۵ روز کاری می باشد. لذا متقاضیان لازم است با در نظر گرفتن این مدت اقدامات لازم خود را در راستای انجام فعالیت انجام دهند. بنابراین قبل از شروع پروسه ثبت شرکت در بندر ماهشهر از مدت زمان قطعی آن اطلاعات لازم را بیابید.

مدارک لازم ثبت شرکت در بندر ماهشهر

جهت انجام ثبت شرکت در بندر ماهشهر لازم است با توجه به موضوع فعالیت و نوع شرکت مدارک و اسناد مرتبط را تجمیع نمود. این مدارک به شرح ذیل می باشد که لازم است قبل از اقدامات لازم برتی ثبت شرکت نسبت بدان آگاه بود تا با اشراف کامل اقدام به پروسه ثبت شرکت نمود.

1.شناسنامه و کارت ملی متقاضیان اعم از سهامداران اعضای هیئت مدیره و بازرسین

2.گواهی عدم سو پیشینه برای اعضای هیئت مدیره و بازرسین

3.مدارک تحصیلی مورد نیاز برای موضوعاتی که نیاز به مدرک تحصیلی دارند

4.مجوز فعالیت برای موضوعاتی که ملزم به ارائه مجوز می باشند

5.ارائه آدرس صحیح به همراه کپستی برای محل فعالیت شرکت و محل سکونت متقاضیان

برای آشنایی با موضوعات فعالیتی که نیاز به مجوز و یا مدارک تحصیلی مرتبط دارند می توانید به قسمت راهنما سایت مراجعه نمایید و یا اطلاعات لازم در این خصوص را از کارشناسان موسسه تکسفیرجویا شوید و با اشراف کامل اقدام به انجام پروسه ثبت شرکت در بندر ماهشهر نمایید.

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 175 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:12
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image