ثبت شرکت در بافق

سپتامبر 08

ثبت شرکت در بافق

ثبت شرکت در بافق

برای ایجاد کسب و کار تجاری باید در مرحله اول دارای تخصصی بوده تا بتوانید توسط تخصص خود یک فعالیتی را پیاده سازی نمایید و در مرحله دوم می بایست از نظر اقتصادی و سرمایه ای که دارا هستید بیاندیشید ولی اگر هم با این موضوع مالی به نتیجه نرسیدید زیاد مسئله مهمی نیست چون می توان به راحتی توسط ثبت شرکت این مسئله را حل نمود. چراکه افراد سرمایه گذار می توانند زیر سایه قانون و مزایای ثبت شرکت با اشخاص متخصص سرمایه خود را به اشتراک بگذارند و موجب تاسیس و ثبت شرکت گردند.

ثبت شرکت در بافق نیز از راه های کسب درآمد در این شهر می باشد. بافق یکی از شهرهای استان یزد در کشور ایران می باشد که طبق سرشماری سال 95 بالغ بر بیش از 45 هزار نفر جمعیت دارد.

صنایع در این شهر از مراکز اصلی و معدنی ایران به شمار می رود که مهمترین صنایع معدن سنگ آهن چغارت، سرب و روی کوشک و فسفات آسفوردی و ... می باشد که موجب مشغول شدن افراد بسیاری در این شهر شده است که با ایجاد شهرک های صنعتی متعدد می توان تنوع شغلی را در سطح شهر گسترش داد.

از مهم‌ترین صنایع دستی شهر بافق می توان به قالی بافی، بافت پادری، جارو و بادبزن و حصیر اشاره کرد. و همچنین کارخانه ذوب روی بافق، نئوپان مقاوم، کارخانه کود شیمیایی فرایند کود و سم بافق و کاشی آپادانا از مراکز مهم صنعتی شهر بافق می باشند.

مهم‌ترین محصولات کشاورزی شهر بافق جو، گندم و روناس می‌باشد. تنها شهرستانی که دارای نخلستانه ای وسیع و پهناور می باشد شهر بافق در استان یزد است. که می توان ثبت شرکت مواد غذایی تاسیس نمود.

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر برترین مجری ثبت شرکت با دارا بودن سابقه درخشان در امور ثبتی آماده ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، تغییرات شرکت و سایر امور ثبتی دیگر با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان و وکلای مجرب می باشد.

تعریف ثبت شرکت در بافق

ثبت شرکت در بافق به فرایندی گفته می شود که در طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را مابین خود امضا می کنند که این قرارداد در برگرفته از قواعدی است برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالت خاج از شرکت می باشد.

شرکت ها بر حسب فعالیت و نوع تعامل ما بین شریکان و سهامداران دارای انواعی می باشند:

ثبت شرکت سهامی خاص در بافق

ثبت شرکت در سهامی عام

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بافق

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

شرکت تعاونی.

و مسلما بر حسب نوع شرکت قواعد و چارچوب حاکم و در نتیجه نوع قرارداد و مراحل ثبت شرکت نیز متفاوت و گوناگون خواهد بود.

ثبت شرکت های سهامی خاص در بافق

در ماده 1 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت در تعریف شرکت های سهامی آمده است:"شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست."

شرکت سهامی ولو اینکه موضوع عملیات آن غیر بازرگانی باشد،بازرگانی محسوب می شود.می توان گفت با تعریفی کلی که برای عقد بودن شرکت های تجاری به عمل آمده شرکت سهامی نیز از جمله عقود محسوب می گردد. مسوولیت شرکاء محدود به سهام می باشد و مبلغ اسمی سهام نیز باید با یکدیگر مساوی باشد.شرکت های سهامی خود به دو دسته سهامی خاص و سهامی عام تبدیل می شوند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در بافق

1.تعیین نمودن یک نام مناسب برای شرکت

2.ثبت نام در سامانه

3.اخذ و دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

4.ارسال اوراق از طریق پست به اداره جهت انجام ثبت شرکت در بافق

5.بررسی نمودن مدارک

6.تخصیص شماره ثبت و شناسه ملی جهت درخواست ثبت شرکت در بافق

7.ارسال نمودن آگهی برای منتشر کردن در روزنامه رسمی کشور

8.اقدام به امور ایجاد تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی

9.اقدام به امور تبلیغاتی پس از ثبت شرکت

مدت زمانی که جهت انجام این مراحل به طول می انجامد به طور تقریبی 20 الی 25 روز می باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بافق

ثبت شرکت با مسئولیت محدود، مانند بقیه شرکت ها برای انجام امور تجاری تاسیس می شوند ، با ثبت شرکت های مسئولیت محدود می توان بدون نیاز به تنبدیل سرمایه به سهام ، تمامی سرمایه مورد نیاز برای شرکت تامین می گردد، در حقیقت ثبت شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین 2 یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است.در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌درج و قید گردد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بافق

1.پرداخت مبلغ مورد تایید به نام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تعیین نمودن نام

2.تکمیل نمودن و پر کردن فرم تعیین نام

3. تهیه 2 برگ تقاضا نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل نمودن آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط تمامی سهامداران [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی[

4. 2برگ شرکت نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل نمودن آن و امضاء ذیل شرکت نامه توسط تمامی سهامداران

02632401712

09125934724

موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر

با ما در تماس باشید.

بازدید 152 بار آخرین ویرایش در شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:22
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image