ثبت شرکت ها در کرج

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

سپتامبر 10

ثبت شرکت ها در کرج

ثبت شرکت ها در کرج

جهت ثبت شرکت در کرج و یا هر استان دیگری باید یکسری مراحل را طی کنید که تمامی مراحل می بایست قانونی و اصولی اجرا شوند تا بعدا به مشکلاتی برخورد نکنید. تا درنتیجه بتوانید ثبت شرکت نمایید. جمعیت این شهر طبق آمار رسمی سال 1395 معادل بیش از یک میلیون نفر می باشند که از این جهت در حال حاضر پس از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان به عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به شمار می‌رود.

استان کرج پس از تهران یکی از بزرگ‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران می باشد و همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است. پس باید کوشش کنیم که فرصت های شغلی بسیاری را برای جوانان این استان فراهم کنیم که با یک ایده و همکاری جهت تاسیس یک شرکت که بتواند به عنوان کارآفرینی برای شهرمون در نظر گرفته شود

برای ثبت برند خود میتوانید به موسسه ی ما مراجعه کنید و شرکت و برند خود را به ثبت برسانید

مرحله اول انتخاب نوع شرکت

اولین گام در ثبت شرکت انتخاب نوع شرکتی است که می خواهید ثبت نمایید. بعد از اینکه یکی از این هفت نوع شرکت ( ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت سهامی خاص در کرج، ثبت مؤسسه، ثبت شرکت تعاونی در کرج، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت خارج از کشور، ثبت شرکت تضامنی و ثبت شرکت نسبی در کرج ) را انتخاب نمودید اقدام به ثبت شرکت نمایید.

جهت شروع فعالیت به طور قانونی باید میزان سرمایه اولیه و شریک خود را مشخص و تعیین نمایید. سپس پس از مشخص و تعیین نمودن شریکان و سرمایه اولیه باید یک نام یا یک عنوانی را برای شرکت خود انتخاب کنید و همین نامگذاری می بایست طبق قانون اداره ثبت شرکت ها باشد.

قانون نامگذاری نام شرکت

1.نام انتخابی باید از اسامی ایرانی باشد.

2.نامی که انتخاب می کنید طبق عرف و شئونات اسلامی و معنا و مفهوم مشخصی باشد.

3.حداقل نام باید از سه کلمه تشکیل شده باشد و کلمات آن در لغتنامه دهخدا موجود باشد.

4.تقاضا کننده نام باید یکی از سهامداران و یا موسسین و یا وکیل رسمی دادگستری باشد.

5.از اسامی و اصطلاحات بیگانه در نامگذاری به کار نبرید. در خصوص نداشتن معادل فارسی آن به لغتنامه ی زبان ادبیات فارسی مراجعه کنید.

6.اسامی که خلاف عرف و مذهب و اخلاق باشند قابل تایید و ثبت نمی باشند.

7.به کار گیری از کلمات ایران، کشور، ملت و.. در قرار دادن نام ها خودداری شود به دلیل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی.

8. ارائه مستندات فرهنگ لغات فارسی یا بومی و نقشه جغرافیایی ایران جهت تأیید مکان استفاده شده درنام در اسامی پیشنهادی توسط شرکت یا موسسه در شرف تأسیس به اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ضروری می باشد.

9. پیشنهاد اسامی و دریافت عنوان هایی که اختصاص به تشکیلات دولتی و کشوری را دارد از سوی متقاضیان پذیرفته نمی شود.

10.موسسه هایی مانند موسسات غیر تجاری و تعاونی از پرداخت هزینه نام معاف هستند.

11. برای ثبت شرکت های تعاونی نخست باید نام پیشنهادی از مراجع وزارت تعاون طی نامه ای جداگانه درخواست شود.

12. در انتخاب نام در برخی شرکت ها قانون تجارت الزامی است مانند شرکت های تجاری تضامنی، شرکت مختلط سهامی، شرکت نسبی.

موسسه حقوقی تکسفیر با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب در حوزه ی ثبت شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج، ثبت شرکت سهامی عام در کرج، ثبت شرکت سهامی خاص در کرج،

ثبت مؤسسه، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکت خارج از کشور، ثبت شرکت تضامنی و نسبی به محض انعقاد قرارداد تا دریافت شماره ثبت و روزنامه رسمی و تغییرات شرکت و ثبت تغییرات شرکت بطور تمام وقت پیگیر پرونده و پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

ثبت شرکت تکسفیر ثبت خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن به کار می گیرد و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است و آماده مشاوره ثبت شرکت در کرج می باشند.

ارائه شرکت نامه در کرج

باید شرکت نامه اظهارنامه و اساسنامه شرکت با امضای شریکان باشد و سپس به اداره ثبت شرکت ارسال شوند. در پیش نویس آگهی تاسیس و راه اندازی شرکت که می بایست به چاپ برسد باید چکیده ای از اظهارنامه و اساسنامه و یا شرکتنامه درج شود که از قبیل موضوع فعالیت شرکت و میزان سرمایه شرکت، مدت زمان اعتبار شرکت و مدیران و دارندگان حق امضا تاریخ راه اندازی و تاسیس و شماره ثبتی شرکت نیز قید شود.

بازدید 151 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 10:06
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image