ثبت شرکت در پیشوا

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 715

سپتامبر 10

ثبت شرکت در پیشوا

ثبت شرکت در پیشوا

امروز قصد داریم که به شهرستان پیشوا رفته و نوع در آمد زایی و اشتغال زایی و ثبت شرکت در پیشوا را در این شهر به بررسی بپردازیم و پیشنهاداتی را جهت فعالیت و پیشرفت بیشتر در این شهرستان به گفتگو بپردازیم. از آنجایی که برای شروع کار جدید باید برنامه ریزی و اطلاعاتی از قبیل نوع فعالیت، چگونگی ایجاد اشتغال و تشکیل اشخاص مورد نیاز در راستای تکمیل تیم گروهی خود می بایست حتما این موارد را در نظر گرفت.

با ثبت شرکت میتوانید تمام امور خود را رونق ببخشید و برای پیشرفت کاری خود آماده شوید

شهرستان پیشوا

شهرستان پیشوا در دامنه های طبیعی جنوب شرقی استان تهران و نیمه شمالی ایران واقع می باشد که این شهرستان با جمعیت بالغ بر بیش از 59 هزار نفر در سال 1395 برخلاف اینکه نزدیک استان تهران می باشد

مهاجران کمی داشته و بیشتر مردمان آن بومی بوده به همین دلیل جزو شهرهای کم جمعیت استان تهران به شمار می رود. مردم آن به شغل دامپروری و کشاورزی به دلیل حاصلخیزی زمین، به این موارد شغلی می پردازند. و یکی از شهرستان های تولید کننده ی گوشت قرمز و به عنوان دومین تولید کننده شیر در کشور می باشد.

که موفقیت در تولید و پرورش این محصولات می تواند در جهت ایجاد اشتغال و ثبت شرکت در پیشوا عامل مهمی در اخذ اعتبار و شناخته شدن در خاورمیانه برای خود ایجاد نمایند و قله های پیشرفت را در شهرستان خود تجربه کنند. ما در ادامه این مقاله از مزیت های ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در پیشوا و چگونگی انجام مراحل ثبت شرکت و مدارکی که لازم می باشد در جهت تاسیس شرکت خود فراهم نمایید برای شما بازگو می کنیم.

معرفی صنعت و ثبت تغییرات در پیشوا

موقعیت های شغلی مناسبی جهت پرورش و تولید صنایع دستی در شهر پیشوا به چشم میخورد. این شهر به دلیل حرفه ی دامپروری، مردمان آن در تولید پشم و صنایع دستی و تولید بافت فرش زمینه مناسب شغلی برای شهر پیشوا فراهم شده است و همچنین هنر ارزنده فرش بافی و قالی بافی همچنان در روستاهای اطراف این شهر رایج است.

شهر پیشوا دارای شهرک صنعتی که در سال 1385 فعالیت خود را شروع کرده است که همچنین امتیازاتی به دلیل مجاورت در ایستگاه راه آهن به خود اختصاص داده است که این امتیازات موجب جذب و سرمایه گذاری سرمایه گذاران و پیشرفت شهر پیشوا شده است که این شهرک صنعتی دارای صنایع مختلفی از قبیل صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، نساجی، سلولزی و .. می باشد

که برخی از این شرکت های به ثبت رسیده به ثبت تغییرات شرکت در پیشوا می پردازند که این تغییرات شرکت شامل تغییراتی از قبیل تغییرنام، تغییر آدرس، تغییر موضوع، الحاق به موضوع ، افزایش سرمایه ، کاهش سرمایه ، نقل و انتقال سهام ، ورود و خروج شریک ،تغییر حق امضاء ، تعیین اعضای هیئت مدیر و … می باشد که موسسه حقوقی تکسفیر با کادری مجرب و با تجربه آماده ارائه خدمات ثبت تغییرات شرکت در کمترین زمان می باشند.

در این شهر دانشگاه ها و مدارس علمیه ی زیادی دارد که از جمله:

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه فرهنگیان پردیس زینبیه در پیشوا

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری

دانشگاه پیام نور

مدرسه علمیه فاطمیه در پیشوا (خوهران)

مدرسه علمیه جعفریه در پیشوا (برادران)

ثبت شرکت در پیشوا

نوع ثبت شرکت در پیشوا به شکل ثبت شرکت با مسئولیت محدود حدود 80 درصد می باشند از جهت آسان و راحت بودن در ثبت و اداره ثبت با مسئولیت محدود درصد بالایی رو به خودش اختصاص داده است و آمار بالاتری را دارد.

مدارک ثبت شرکت در پیشوا

قبل از اینکه بخواهید یک شرکتی را به ثبت برسانید باید اطلاعات و دانستنی های موردنیاز شرکت ها را مطالع و آگاهی داشته باشید و در صورت موافقت و توافق بین شریکان خود مدارک لازم را جهت اقدام به ثبت شرکت فراهم نمایید. به این دلیل می بایست به مدارکی که به شما معرفی می کنیم دقت لازم را در تهیه نمودن آن بنمایید و کامل آنها را آماده نمایید.

دقت نمایید که از ملزومات ضروری اعضای هیات مدیره بازرس می باشد که باید تعیین شده باشد و با اشخاص هیأت مدیر نیز رابطه خویشاوندی نداشته باشند.

مدارک ثبت شرکت

الف- فتوکپی مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه مدیر عامل و اعضای هیات مدیره،

ب- فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سوء پیشینه بازرس اصلی و علی البدل (در ثبت شرکت های سهامی خاص(

ج- انتخاب نمودن نامی برای شرکت

د- موضوع شرکت

ذ- میزان سرمایه شرکت

و- مکان آدرس شرکت در نزدیکی منطقه ثبت شرکت باشد.

ه- مشخص نمودن سهامداران و میزان سهام آن ها و مشخص نمودن مدیران شرکت و مدیرعامل، رییس هیات مدیره، نایب رییس هیات مدیر

ر- حق امضای شرکت

و تعیین بازرسین شرکت فقط مخصوص ثبت شرکت سهامی خاص در پیشوا می باشد.

بدین شکل می توانید به آسانی به ثبت شرکت خود در شهر پیشوا اقدام نمایید.

قبل از ثبت شرکت بدانیم

قبل از اقدام به ثبت شرکت باید به این نکات توجه نمود :

الف: مطابق قانون شراکت وقتی معنی پیدا می کند که ثبت شود.

ب: یک شراکت وقتی ثبت میشود که حداقل پای ۲ نفر شریک و مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال در میان باشد.

ج: شرکاء میتوانند فامیل یا برادر یا رفیق و یا … باشند و لزومی برای اینکه شامل قوانین و مشخصات خاصی باشند نیست.

حال بهتر است بدانیم:

خیلی ها در هنگام ثبت به بعضی از مسائل مانند میزان سهام, نوع سمتها , حق امضاء و … بی توجهی می نمایند.

شرکت در ابتدا شاید ضعیف به نظر برسد و یا اینکه آینده ای مبهم داشته باشد ولی همیشه باید بدانیم که ممکن است همین شرکت ضعیف در آینده ای بسیار نزدیک قوی شود و سود سرشاری به سویش روانه شود پس همیشه نسبت به آن آینده باید تصمیم گرفت.

در هنگام ثبت ۱ سهم شاید ناچیز به حساب آید ولی در آینده نزدیک همان یک سهم ممکن است ارزشی بسیار در میزان سود شرکاء و یا در تصمیم گیریها ی شرکت خواهد داشت پس باید بدون هیچ تعارف و روی دربایستی با شریک خود فرقی ندارد , همسر یا برادر و یا هرکس دیگری که باشد همه ی سنگهایمان را وا کنیم تا بعدا به مشکلی برخورد نکنیم.

باید بدانیم هیچ یک از شرکاء نمی توانند بدون رضایت شریک دیگر سهام وی را گرفته و یا کم و یا زیاد نماید حتی اگر نسبت سهام ۹۹% به ۱% باشد.

هرگونه تغییر و تحول در شرکت باید با رضایت کامل همه ی شرکاء و یا اکثریت عدد و کمی سهامداران شرکت صورت گیرد پس لذا سعی کنیم در هنگام ثبت و یا تشکیل شرکت حتما در انتخاب شرکاء کمال دقت را نماییم.

بهتر است از ابتدا یعنی زمانی که تصمیم میگیریم شرکتی را ثبت و راه اندازی نماییم حتما از مشاورین متخصص این رشته بهره گیریم تا با مشاورت با آنها درگیر مسائلی از قبیل موارد یاد شده و یا مالیات و یا دعاوی حقوقی آتی و … نگردیم

ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی :

مشاورین ما برای ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی ۲ راهکار ارائه می کند . کارفرما به کمک متخصصان راهنمایی کارشناسان گزینه مناسب را انتخاب می کند.

الف . گزینه اول ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی تحت عنوان شرکت سهامی خاص

ب . گزینه دوم ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی تحت عنوان شرکت با مسئولیت محدود

شرکت آرایشی و بهداشتی تحت عنوان شرکت سهامی خاص :

شرکتی که تمام سرمایه ی آن صرفا توسط بنیانگذاران شرکت تامین گردیده است و سرمایه آن به سهام تقسیم شده باشد .

در این شرایط مسئولیت صاحبان سهام ، محدود به مبلغ اسمی سهام هر یک می باشد و تعداد سهامداران نیز نباید از ۳ نفر کمتر باشد ، عنوان شرکت سهامی خاص باید پیش از نام شرکت یا بعد از آن با نام شرکت قید گردد .

شرایط اصلی برای ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سهامی خاص :

حداقل ۳ نفر عضو اصلی در شرکت که به سن قانونی رسیده باشند (۱۸ سال تمام) که حداقل ۲نفر عضو هیئت مدیره و یک نفر سهامدار باشد، حداقل سرمایه شرکت باید صد هزار (۱۰۰٫۰۰۰) تومان باشد که ۳۵ % مبلغ تعهد شده را باید در حساب بانکی افتتاح شده واریز نمایند،حداقل ۲ نفر اعضا بازرس شامل بازرس اصلی و علی البدل که نباید هیچگونه رابطه نسبی با اعضای هیئت مدیره داشته باشند (هم فامیل نباشند) باید برای تشکیل شرکت معرفی گردد و اعضا و هیئت مدیره باید حداقل دارنده یک سهم باشند و نباید دارای سوءپیشینه کیفری باشند.

شرایط اصلی برای ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی تحت عنوان ثبت شرکت مسئولیت محدود :

هر دو عضو شرکت باید سهامدار باشند، حتی ۱ درصد،حداقل ۲ نفر عضو اصلی در شرکت که به سن قانونی رسیده باشند (۱۸ سال تمام )،حداقل سرمایه شرکت باید صد هزار (۱۰۰٫۰۰۰) تومان باشد.

مدارک و اسناد مورد نیازجهت ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی با مسئولیت محدود :

فتوکپی مدارک شناسایی اعضا،گواهی عدم سو پیشینه هیات مدیره،۲ برگ اظهارنامه شرکت مسوولیت محدود،۲جلد اساسنامه شرکت مسوولیت محدود،۲ نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین،۲نسخه صورتجلسه هیات مدیره،وکالتنامه

نکته : برای ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی چه در قالب شرکت با مسئولیت محدود ، چه شرکت سهامی خاص باید از مراجع مربوطه جهت دریافت مجوز در مرحله ابتدایی فرایند ثبت اقدام گردد.

بازدید 245 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 19 شهریور 1397 ساعت 14:38
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image