سایت ثبت برند

آوریل 28

سایت ثبت برند

سایت ثبت برند

ما در این سایت ثبت برند،ثبت شرکت،اخذ کد اقتصادی و کلیه ی امور ثبتی را به شما معرفی میکنیم و در مقالات این سایت ثبت برند و ثبت شرکت را به طور کامل برای شما شرح داده ایم و موسسه ی حقوقی تکسفیر تمام تلاش خود را دارد تا شما را به طور کامل به هدفتان برساند و مراحل ثبت برند شما را برعهده بگیرید برای انجام امور ثبت برند خود به موسسه ی حقوقی تکسفیر مراجعه کنید

مراحل ثبت برند

اولین مرحله ثبت برند تحویل اظهارنامه ثبت برند به اداره ثبت برند است در مرحله ی بعدی از تحویل اظهارنامه کارشناسان اداره ثبت برند به بررسی نام و علامت تجاری میپردازند و پس از طی زمانی اقدام به اظهار نظر مبنی بر قابلیت ثبت یا دارا بودن نقص می نمایند.

پس از اظهار نظر کارشناس اداره ثبت اگر نام و علامت مشکلی برای ثبت نداشته باشند کارشناسان ما وارد مرحله ی بعدی اعم از تکمیل مدارک و…. می شوند

پس از این وارد مرحله آگهی تقاضا می شود. در این مرحله اگر شخصی اعم از حقیقی و حقوقی شکایتی مبنی بر تکراری بودن نام یا علامت و یا کپی برداری و سوءاستفاده از نام نداشته باشد پس از گذشتن زمان قانونی برند یا نام تجاری به نام شما به ثبت خواهد رسید.

استعلام برای ثبت برند

استعلام برای ثبت برند نیز از مراحل مهم و تخصصی ثبت برند محسوب میشود که توسط کارشناسان ما از اداره ثبت برند مورد بررسی قرار می گیرد و چنانچه نام تجاری و یا علامت تجاری شما مشابه با برند دیگری باشد ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین برند و شبیه ترین برند به نام اولیه را به ثبت برسانید و اگر نام تجاری شما عنوان مشابهی نداشته باشد در کمترین مدت زمان اقدام به ثبت آن خواهیم نمود.

مدارک لازم جهت ثبت برند

کپی کارت ملی و شناسنامه ی مالک برند برای اشخاص حقیقی

روزنامه شرکت و اگهی تغییرات آن چنانچه در دو سال اخیر تغییراتی در شرکت به وجود آمده باشد

کپی مجوز فعالیت شخص یا شرکت

ارائه کارت بازرگانی در صورتی که نام تجاری لاتین باشد و دارای ریشه فارسی نباشد

هزینه ثبت برند

برای اطلاع از هزینه ثبت برند شما میتوانید با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و اطلاعات کافی را از کارشناسان ثبت برند ما دریافت کنید

چگونه باید نام تجاری مناسب انتخاب کنیم؟

باید حتما در زمان انتخاب نام تجاری، به سادگی آن توجه ویژه ای شود چون هر چه برند شما راحتتر تلفظ شود راحتتر نیز به خاطر سپرده می شود ، در نتیجه می توان سادگی را بهترین راهکار در انتخاب نام تجاری دانست.

در واقع یک اصل اساسی و مهم در شروع یک کسب و کار جدید ، انتخاب نام و علامت تجاری (برند) می باشد.

برند بهترین مسیر شناسایی محصولات یا خدمات به مشتری است و از طریق آن مشتری محصولات یا خدمات شما را خواهد شناخت . می توان گفت انتخاب نام تجاری یک اصل مهم و اساسی می باشد که هر چقدر برای فکر کردن راجع به آن وقت گذاشته شود ارزش دارد و باید به طور خاص و با دقت بالا به آن پرداخته شود

نکته ای که در سادگی نام تجاری می توان آن را مد نظر قرار داد استفاده از کلماتی می باشد که شکل تلفظ با شکل نگارشی آن یکی باشد تا فرد متقاضی به راحتی با یک سرچ ساده در اینترنت بتواند آن را پیدا کند .

در هنگام صحبت از سرچ اینترنتی ذکر این نکته لازم است که یکی دیگر از ویژگی های لازم و اساسی در نام تجاری، اینترنت پذیر بودن آن است.

چرا که در دنیای امروز کار و تجارت زمانی شکوفا می شود که وارد اینترنت و فضای مجازی شده باشد، پیدا کردن نامی که برای وب آشنا باشد را می توان لازمه این کار دانست .

نکته مهم دیگری که می شود در مورد نام تجاری در وب متذکر شد تبلیغات می باشد . امروزه یکی از قوی ترین ابزارهای بازاریابی، دنیای مجازی بر بستر وب و شبکه های اجتماعی گوشی های همراه است که کمک شایانی به رونق کسب و کار می نماید.

از آنجایی که تمامی تلاش ها در جهت انتخاب بهترین نام تجاری، صرفا جهت سهولت خوانش و به خاطر سپردن توسط مشتری می باشد باید خاطر نشان کرد که نام و علامت تجاری (لوگو) با هم، همسو بوده و ارتباط مستقیمی دارند. بهترین نکته ای که باید در زمینه لوگو به آن اشاره کرد مرتبط بودن نام و علامت تجاری (لوگو) می باشد . لوگو در واقع تصویری است که با شنیدن نام تجاری شما در خاطر مشتری تداعی می شود ،پس باید نتیجه گرفت که لوگو های تصویری مرتبط با نام تجاری بسیار موثرترند .

البته که هم نام تجاری هم علامت تجاری باید با ذات بیزینس و کسب و کار شما مرتبط باشد و باید قدرت شما را در کار منعکس کند تا بتوانید با رقبا رقابت کنید.

یکی از راههای مناسب جهت متمایز شدن از رقبا و دیده شدن در سطح بازار پر رقابت امروز، انتخاب نام متمایز و متفاوت از رقبای هم صنف می باشد. این نکته باعث تحریک حس کنجکاوی و به خاطر سپردن راحت تر نام برند شما شده و هنگامی که مشتری تصمیم به انتخاب یک برند برای خرید محصول و یا دریافت خدمات نماید، نامی آشنا که در ذهن دارد را انتخاب خواهد کرد

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست و شما میتوانید از مزایای بیشمار ثبت برند بهره مند شوید و به اهدافتان نزیک شوید با انجام مراحل ثبت شرکت شما در بازار رقابت قرار میگیرید و میتوانید با کیفیت محصول تولیدی خود در این بازار رقابت سربلند باشید و روز به روز کیفیت محصول خود را بالا ببرید

مزایای ثبت برند

عدم سوء استفاده از نام تجاری- عدم کپی برداری و شبیه سازی بر طبق برند و همچنین عدم تاثیر تحریم ها در صورت ثبت در معاهدات بین المللی مانند معاهده مادرید می باشد. پس در نتیجه ثبت برند یا به عبارتی داشتن یک نام تجاری (انتخاب نام برند) می تواند به بهره وری و حاشیه امنیتی شرکت ها و ارگان ها و کارخانجات کمک کند. در نظر داشته باشید ادارات استاندارد و اداره بهداشت ، غذا، دارو و ادارات محیط زیست برای اعطای مجوز یا پروانه از شما تقاضای برند می کنند.

داشتن یک برند و یا ثبت برند (انتخاب اسم برند) در نتیجه برند سازی می تواند در تاثیر گذاری هدف شرکت ها و ارگان ها و محصولات در جهت ورود به بازار رقابت کمک شایانی بکند و در نتیجه می تواند باعث ورود محصولات و خدمات دیگر توسط همان برند بدون پرداخت هزینه اضافی برای ساختن یا ثبت برندی جدید و حضور در عرصه رقابت بدون هزینه برند سازی بشود.

نکات برای انتخاب برند یا نام تجاری

برای انتخاب لوگو یا انتخاب لوگوتایپ از طرح های ساده و قابل فهم و در عین حال زیرکانه استفاده شود.

استفاده از نام مناطق جغرافیایی در کنار نام تجاری غیر قابل ثبت می باشد. 

ثبت علامت تجاری به صورت حقیقی و حقوقی و فارسی و لاتین صورت می گیرد.

اسامی غیر اسلامی و غیر معقول با اخطار شئونات اسلامی مواجه خواهند شد.

در نظر داشته باشید برخی از برند ها حتی پس از ثبت قابلیت ابطال و برگشت پذیری دارند که دارای شرایط متفاوتی می باشند که یکی از آنها اعمال مانور متقلبانه و یا به نوعی ثبت برند ی شبیه یا نزدیک به برندی مشهور می باشد. که توسط صاحبان آن برند قابل شناسایی و برگشت می باشد.

چند نکته برای انتخاب برند و ثبت برند یا نام تجاری که باید به آن توجه شود و از آن استفاده شود

اسامی مشهوره و معروف قابل ثبت نمی باشند.

شباهت نزدیک به ۵۰% با نام تجاری دیگر اخطار رد اظهارنامه و برگشت برند می باشد

در طبقات مصرفی و خاص نظیر طبقات مواد غذایی، آشامیدنی، سلولزی لوازم خانگی و ایمنی، آرایش و بهداشتی انتخاب و ثبت برند بسیار مشکل و دارای محدودیت انتخاب نام به دلیل تشابه می باشد.

استفاده از نام های مختلط و نام های چند سیلابه به شرط نبودن عین شباهت یکی از سیلاب ها ثبت برند در طبقات خاص (شلوغ) را راحت تر خواهد کرد

موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت شرکت ، ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج،کد اقتصادی،اخذ کد اقتصادی همراه شماست

اگر برای شروع فعالیت های خود و تجارت خود عجله دارید و نمیخواهید زمان برای انجام مراحل ثبت برند خود بگذارید و در زمان صرفه جویی کنید و مراحل اداری ثبت برند را که دشواری خوص خود را داراست انجام ندهید میتوانید برای خرید برند خود اقدام کنید و افرادی نیز که مراحل ثبت برند را قبلا برای حوزه ای خاص انجام داده اند و دیگر قصد فعالیت در این حوزه را ندارند میتوانند مراحل فروش برند خود را طی کنند و فروش برند آماده و خرید برند آماده از موسسه حقوقی تکسفیر مشاوره بخواهند و ما در یاری شما افتخار سالها خدمت گذاری را داریم برای خرید و فروش برند با ما تماس بگیرید انجام امور  ثبت شرکت در کرج،ثبت برند،ثبت برند در کرج  برای هر زمینه ای چه در زمینه ی خدمات و چه در زمینه ی تولید محصول توسط شما ضروری میباشد و شما را به هدفتان میرساند

بازدید 180 بار آخرین ویرایش در شنبه, 08 ارديبهشت 1397 ساعت 04:37
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image