شرایط ثبت یک برند

می 20

شرایط ثبت یک برند

شرایط ثبت یک برند

با مزایایی که ثبت برند برای شما به ارمغان می آورد و فواید بیشماری که یک برند برای شما دارد شما نباید پس از ثبت شرکت مراحل ثبت برند را نادیده بگیرید و باید برای انجام مراحل ثبت برند اقدام کنید موسسه ی حقوقی تکسفیر در زمینه های ثبت برند همرا شماست و شما میتوانید در زمینه های شرایط ثبت یک برند با کارشناسان موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

شرایط ثبت یک برند

برای ثبت برند ابتدا اظهارنامه ثبت برند را با مدارک ذیر به ثبت برسانید

اصل وکالتنامه و یا نامه رسمی نمایندگی ، در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی به انجام برسد .

ده نمونه تصویری یا گرافیکی ازعلامت که عینا" مانند علامت الصاق شده روی اظهارنامه باشد و اندازه آن حداکثر 10×10 سانتی متر باشد . اگر ارائه علامت به صورت گرافیکی نباشد ده نمونه از کپی یا تصویر علامت حداکثر به همین اندازه و به نحوی که از نظر مرجع ثبت قابل قبول باشد ، ارائه خواهد شد .

نکته : اگر نمونه علامت ارائه شده توسط مرجع ثبت مناسب تشخیص داده نشود : تقاضای تسلیم نمونه مناسب را می نماید در هر حال ، علامت تجاری باید به همان شکلی که درخواست و ثبت می شود ، مورد استفاده قرار گیرد .

در صورتی که علامت سه بعدی باشد ، ارائه علامت به صورت نمونه های گرافیکی یا تصویر دو بعدی برروی برگه که از شش زاویه متفاوت تهیه شده و در مجموع یک نمونه واحد یا همان علامت سه بعدی را می سازد ، الزام دارد.

اوراق و مدارک لازم برای حق تقدم که باید هم زمان با تسلیم اظهارنامه یا حداکثر 15 روز از تاریخ تسلیم اظهار نامه ارائه شود .

ارائه مدارک مربوط به نوع فعالیت در حوزه ذی ربط بنا به صلاحدید مرجع ثبت

مدارک احراز هویت درخواست کننده ثبت برند در کرج

فیش واریزمرتبط به پرداخت هزینه های قانونی

مدارک نمایندگی قانونی ، در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی به عمل آید .

شرایط ثبت برند در کرج

در صورتی که متقاضی قصد داشته باشد چندین علامت را هم زمان به ثبت برساند، برای ثبت هر علامت باید از اظهارنامه جداگانه استفاده کند . استفاده از یک اظهارنامه برای ثبت یک برند جهت کالاها یا خدمات در یک یا چند طبقه بلااشکال است .

جهت درخواست ثبت یک برند به طور همزمان باید اظهارنامه جداگانه به ازای هر علامت ، تنظیم و به ثبت برسد و در صورتی که تقاضاها توسط نماینده قانونی یا وکیل انجام شده باشد ، باید نسخه اصلی نامه نمایندگی یا وکالت نامه به یکی از اظهارنامه ها و رونوشت تایید شده آن به هر یک از اظهارنامه های دیگر پیوست شود .

مدارک لازم جهت ثبت برند

مدارک ثبت برند در کرج برای شخص حقیقی

تصویر مجوز فعالیت ( اعم از : جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

تصویر شناسنامه

تصویر کارت ملی

تصویر کارت بازرگانی(برای ثبت برند به صورت لاتین )

هزینه ثبت برند

برای اطلاع از کلیه ی موضوعات ثبت برند اعم از هزینه ثبت برند و .... شما میتوانید با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و ما نیز با صداقت کامل خود شما را در زمینه های ثبت برند همراهی میکنیم

مراحل ثبت برند

برای انجام مراحل ثبت برند کافی است تا شما با موسسه ی حقوقی تکسفیر در تماس باشید و مراحل ثبت برند خود را به طور کامل به ما بسپارید

بازدید 269 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397 ساعت 15:17
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image