ثبت شرکت ها در تهران

می 19

ثبت شرکت ها در تهران

هزینه ی ثبت شرکت در تهران

برای انجام مراحل ثبت شرکت در تهران اصلا جای نگرانی برای شما نیست شما میتوانید مراحل ثبت شرکت در تهران را به موسسه ی حقوقی تکسفیر بسپارید ما با تمام تلاش خود و صداقت خود سعی بر این داریم تا مراحل ثبت شرکت در تهران را برای شما آسوده کنیم و موفقیت شما یکی از اهداف بزرگ ماست ثبت شرکت در تهران برای شما سود بسیار خواهد داشت و شما با یک بار هزینه ی ثبت شرکت در تهران میتوانید سالها آسوده باشد و از مزایا و فوایدی که ثبت شرکت در تهران برای شما دارد استفاده کنید

ثبت شرکت در تهران

در شهر و پایتخت کشورمان ایران ثبت شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این ثبت شرکت در تهران به شما کمک میکند تا شما بتوانید بسیار در فعالیتتان موفق باشید به علت جمعیت زیاد کلان شهر تهران شما نمیتوتنید به راحتی تبلیغات در حوزه های محصول تولیدی خود داشته باشید اما با ثبت شرکت در تهران این امر برای شما امکان پذیر خواهد شد و شما در راه پیش رویتان روز به روز موفق تر میشوید شما میتوانید برای انجام مراحل ثبت شرکت در تهران با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و اصلا نگران مراحل ثبت شرکت در تهران نباشید ثبت شرکت در تهران از ارزش بالایی برخوردار است

مزایای ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در تهران با سهامی خاص

شرکت سهامی خاص شرکتی است که تمام سرمایه آن توسط موسسین تامین می گردد.در شرکت سهامی خاص مجمع عمومی موسس وجود ندارد و تعداد شرکای آن کمتر از شرکت سهامی عام است.در این گونه شرکت ها صدور اعلامیه پذیره نویسی وجود ندارد و در بدو امر 35% از سرمایه باید در حساب مخصوصی سپرده شود.

شرکت های سهامی خاص ، به طور کلی محدودیتی برای فعالیت ندارند و قانونگذار شرکت سهامی را هر چند فعالیت آن تجاری نباشد شرکت بازرگانی و تجاری محسوب می نماید.

ثبت شرکت در تهران با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود، از رایج ترین شرکت های بازرگانی در کشور ما می باشد و عمدتاَ بین اعضای یک خانواده یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می گردد. این شرکت ، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد ، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است .

مزایا ثبت شرکت در تهران با مسئولیت محدود

حداقل سرمایه برای این نوع شرکت پیش بینی نشده است برخلاف شرکت های سهامی عام و خاص.

شرکت با مسئولیت محدود می تواند تنها با حضور 2 شریک هم تشکیل گردد.

در شرکت با مسئولیت محدود یک یا چند نفر مدیر موظف یا غیر موظف ممکن است از خارج از شرکا هم باشند برای مدت محدود یا نامحدود اداره شرکت را بر عهده می گیرند ( ماده 104 ق . در صورتی که در شرکت سهامی عام حداقل پنج نفر و در شرکت سهامی خاص حداقل سه نفر مدیر برای مدت حداکثر 2 سال انتخاب می شوند ماده 107 و 3 ( ل.ا.ق.ت ) و 109 ( ق. ت )

مزایای ثبت شرکت در تهران با سهامی خاص

ایجاد شغل و کار آفرینی

تجمع سرمایه های کوچک

می توان با جمع آوری سرمایه های کوچک و در محیطی دوستانه به انجام فعالیت تجاری پرداخت.

سهولت نقل و انتقال سهام

از آن جاییکه سرمایه سهامداران در شرکت های سهامی به قطعات کوچکتری به نام سهام تقسیم گردیده و بعضاَ این سهام بی نام نیز می باشد ، لذا نقل و انتقال آن ذارای سهولت ویژه ای است.

تعیین هیات مدیره در شرکت های سهامی

بر اساس ماده 170 قانون تجارت شرکت سهامی به وسیله یک هیات مدیره از طریق صاحبان سهام انتخاب شده اند.

 

مراحل ثبت شرکت در تهران

موسسه ی حقوقی تکسفیر از شما تقاضا دارد که برای انجام مراحل ثبت شرکت در تهران ابتدای امر کلیه ی مدارک مربوط به ثبت شرکت در تهران را تهیه کنید و سپس برای انجام مراحل ثبت شرکت در تهران با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و همراهی ما را در این مسیر پذیرا باشید ثبت شرکت در تهران پر از فواید و پر از مزایا برای شما خواهد باشد شما با انجام مراحل ثبت شرکت خود در تهران میتوانید معروف شویئد،تبلیغات در زمینه ی کای خود داشته باشید و چون افراد یک جامعه شما را میشناسند شما موظف به افزایش کیفیت برای محصول خود میشوید و همین امر شما را تا قله ی موفقیت میکشاند

اسناد و مدارک ثبت شرکت در تهران

دو جلد اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و امضاء ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران . ( نمونه اساسنامه )

دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین و هیئت مدیره که به امضاء سهامداران و بازرسین رسیده باشد . ( نمونه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره )

دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره که به امضاء مدیران منتخب مجمع رسیده باشد. .

( نمونه صورتجلسه هیئت مدیره )

فتوکپی شناسنامه ومونه صورتجلسه هیئت مدیره )ثبت شرکت ها روش تعیین نام

کارت ملی برابر اصل شده کلیه سهامداران و در صورتیکه مدیر عامل خارج از اعضا ی هیئت مدیره باشد ( برابر اصل در مراجع قضائی یا دفاتر اسناد رسمی صورت می گیرد )

فتوکپی شناسنامه و کارت ملی بازرسین

معرفی نامه نمایندگان ، در صورتیکه سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند و ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن .

تائیدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار ، مبنی بر غیر دولتی بودن آن .

تذکر: در صورتی که مقداری از سرمایه شرکت آورده غیر نقدی باشد( اموال منقول و غیرمنقول) ارائه تقویم نامه کارشناس رسمی دادگستری الزامی است و در صورتی که اموال غیر منقول جزء سرمایه شرکت قرارداده شود ارائه مستندات مربوطه ضروری است .

اخذ مجوز در صورت نیاز بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکت ها ( جدول مبانی اخذ مجوز فعالیت شرکت ها و موسسات غیر تجاری )

پرداخت مبلغ 40000 ریال به شماره حساب سیبا 2171329011009 بانک ملی به نام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تعیین نام

تکمیل فرم تعیین نام ( نمونه فرم فرم تعیین نام.doc تعیین نام )

دو برگ تقاضا نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونهتقاضانامه تکمیل شده ، نمونه   تقاضانامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی ] )

دو برگ شرکت نامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل شرکت نامه توسط کلیه سهامداران. ( نمونه شرکت نامه تکمیل شده ، نمونه شرکت نامه تکمیل نشده [ به منظور تمرین متقاضی جهت تهیه فرم اصلی با ثبت برند و ثبت شرکت در تهران میتوانید امور تجاری خود را به نحو احسنت انجام دهید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت با کارشناسان با تجربه ی ما در ارتباط باشید ] )

بازدید 367 بار آخرین ویرایش در شنبه, 29 ارديبهشت 1397 ساعت 10:50
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی (*)
Please type your full name.
ایمیل (*)
Invalid email address.
توضیحات
Invalid Input

شماره تماس (*)
Invalid Input
موضوع مورد نظر (*)
Invalid Input
کد (*) کد

Invalid Input

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image