جواز تاسیس شرکت

اکتبر 16

جواز تاسیس شرکت

جواز تاسیس شرکت

جواز تاسیس شرکت معمولا اصطلاحی است که برای جواز تاسیس حقوقی به کار می رود. به عبارت دیگر جواز تاسیس ها در دو قالب حقیقی یا شخصی و حقوقی یا شرکتی صادر می گردند جواز تاسیس حقوقی چون به نام شرکت و شخصیت حقوقی صادر می گردد مصطلح است به جواز تاسیس شرکت.

 جواز تاسیس شرکت برای شرکت های تولیدی صادر می گردد، مدارک لازم جهت اخذ جواز تاسیس شرکت داشتن مدارک شرکت اعم از اساسنامه ،شرکت نامه ،تقاضانامه ،روزنامه رسمی ،آگهی تاسیس ،کپی کارت ملی و شناسنامه و مدارک هویتی صاحبان امضاء مجاز و مدیر عامل و ... می باشد.

جواز تاسیس شرکت به نام شرکت صادر می گردد و در جواز تاسیس اسم و نام شرکت قید می گردد. در ادامه روند ،پروانه بهره برداری نیز به نام شرکت صادر می گردد.

تمامی شرکاء یا سهام داران شرکت به میزان سهام یا سهم الشرکه خود در جواز تاسیس شرکت شریک می باشند.جواز تاسیس شرکت یکسال دارای اعتبار می باشد و پس از آن نیز یکسال دیگر قابل تمدید است.جواز تاسیس شرکت وقتی که به پروانه بهره برداری شرکت تبدیل شود و به بهره وری رسید ،ماهیت اصلی و شاکله تولید را تشکیل می دهد.

از محاسن جواز تاسیس و پروانه شرکت این است که راحت تر از جواز تاسیس و پروانه بهره برداری حقیقی قابل انتقال است زیرا با ورود افراد جدید به شرکت وخروج نفرات قبلی از شرکت جواز تاسیس شرکتی و پروانه به افراد جدید انتقال می یابد .

شرکت ممکن است در فرایند مالی خود با مشکلاتی روبرو شود که نیاز شود شرکت را منحل نمود باید به این نکنه توجه نمود که قبل از انحلال شخصیت حقوقی یا همان شرکت ،می بایست جواز یا پروانه شرکت را به یک شخص حقیقی انتقال داد تا با انحلال شرکت از باطل شدن آن جلوگیری نمود.

موسسه حقوقی تکسفیر (هولدینگ تکسفیر)این افتخار را دارد که از صفر تا صد اخذ جواز تاسیس شرکت را برای شما متقاضیان و هم وطنان عزیز انجام دهد.

جواز تاسیس شرکت از سازمان صنایع استان برای یکی از شهرک های صنعتی صادر می گردد. پس از صدور جواز تاسیس شرکت ،به نام شرکت نامه زمین صادر می گردد که با آن نامه می توان زمین مورد احتیاج را تامین نمود.

با جواز تاسیس شرکت می توان نام تجاری یا همان برند و علامت تجاری را به ثبت رساندبا توجه به محصولات و کد آیسیک های منبع در جواز تاسیس شرکت ،برند یا نام تجاری شما ثبت می گردد.

در دنیای امروز و با توجه به میل به جمع گرایی و اشتراک ،تمایل به صدور جواز تاسیس شرکت رو به ازدیاد و افزایش است.

امید آن است که ایران زمین بتواند با پا عرصه گذاشتن در صنعت بین المللی و رهایی از حربه تحریم ،لیاقت و استحقاق ایرانی بودن و کالای ایرانی را به جهانیان بنماید .

هولدینگ تکسفیر با کادری مجرب در راستای اخذ جواز تاسیس شرکت و تولیدی شما آماده خدمت رسانی می باشد.

با ما در تماس باشید وجواز تاسیس شرکت خود را اخذ نمایید.

(کار گروه اخذ جواز تاسیس شرکتی تکسفیر)

بازدید 466 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 مهر 1397 ساعت 09:14
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image