اخذ جواز کسب در تهران

جولای 17

اخذ جواز کسب در تهران

اخذ جواز کسب در تهران

تهران مرکز، پایتخت و بزرگترین شهر ایران ؛ در شمال کشور و جنوب دامنهٔ رشته‌کوه البرز و دریای خزر جای گرفته است.تهران علاوه بر این ‌که مرکز سیاسی کشور مهم‌ترین قطب اقتصادی کشور نیز می باشد. با این ‌که تنها ۱۱درصد جمعیت کشور در تهران زندگی می‌کنند، حدود ۲۵درصد تولید ناخالص داخلی ایران مربوط به این شهر است.

 

داشتن جواز کسب در تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد (البته هزینه های آن از دیگر شهرها بسیار بیشتر می باشد)، این جواز کسب به شما کمک می کند تا شما بتوانید بسیار در فعالیتتان موفق باشید به علت جمعیت زیاد کلان شهر تهران شما نمیتوانید به راحتی تبلیغات در حوزه های محصول تولیدی خود داشته باشید اما با اخذ جواز کسب در تهران این امر میسر می شود و شما در راه پیش رویتان روز به روز موفق تر می شوید شما میتوانید برای انجام مراحل اخذ جواز کسب با موسسه ی حقوقی تکسفیر تماس بگیرید و اصلا نگران نباشید چرا که شما با یک بار هزینه ی اخذ جواز کسب سالها می توانید آسوده باشید و از مزایا و فواید آن برخوردار شوید .

مزایای اخذ پروانه کسب در تهران با توجه به حوزه فعالیت

  • ایجاد شغل و کار آفرینی
  • تجمع سرمایه های کوچک
  • می توان با جمع آوری سرمایه های کوچک و در محیطی دوستانه به انجام فعالیت تجاری پرداخت.

 در موارد ذیل مراحل صدور جواز کسب و مدارکی که برای این کار نیاز است شرح داده شده است . موسسه ی حقوقی تکسفیر در انجام مراحل اخذ جواز کسب همراه شماست. همچنین هلدینگ تکسفیر مشاور شما در کلیه امور ثبتی از جمله ثبت شرکت ،ثبت برند ،اخذ جواز تاسیس ،رتبه بندی،پروانه بهره برداری ، طرح توجیهی و غیره می باشد .

مراحل لازم جهت اخذ جواز کسب در کرج یا پروانه کسب در کرج

 -1 درخواست كتبي متقاضي پروانه كسب یا جواز کسب

 -2ثبت و ارائه رسيد به متقاضي

- 3بازديد از محل واحد صنفي توسط كميسيون بازرسي اتحاديه و ارائه گزارش

4-بررسي درخواست متقاضي جواز کسب در جلسه هيئت مديره و ارائه پاسخ كتبي به وي

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های مختلف ثبتی با ما در ارتباط باشید

بازدید 522 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 تیر 1397 ساعت 14:52
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image